Dom

Riselaser Technology Co., Ltd

profil firmy
Riselaser Technology Co., Ltd. jest zintegrowanym przedsiębiorstwem, które specjalizuje się w produktach laserowych , maszynach do cięcia laserów, maszynach do grawerowania laserowego i producentach laserowych maszyn do znakowania oraz przetwarzania sprzedaży międzynarodowej i sprzedaży krajowej. Firma została założona w 2015 roku. Jako zmodernizowane przedsiębiorstwo o wysokiej technologii i eksporcie samorządowym, mamy solidną bazę finansową i duże możliwości produkcji, badań i rozwoju.

Nasze produkty to: maszyna do cięcia laserowego, maszyna do znakowania laserowego, laser, maszyna do grawerowania laserowego, spawarka laserowa i tak dalej.

Ponad 10 serii, 300 typów. Spersonalizowane produkty i usługi, aby zapewnić klientom znaczną przewagę. Ze względu na wysoką jakość naszych produktów i niezawodne działanie, są one szeroko stosowane w elektronice, sprzęcie, modelarstwie, odzieży, obuwiu, reklamie, druku i opakowaniach, produkcji zabawek, a także w wielu innych branżach.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Riselaser Technology Co., Ltd. jest zintegrowanym przedsiębiorstwem, które specjalizuje się w produktach laserowych, maszynach do cięcia laserowego, maszynach do grawerowania laserowego i producentach maszyn do znakowania laserowego oraz w procesie sprzedaży międzynarodowej i sprzedaży krajowej. Firma została założona w 2010 roku. Jako zmodernizowana firma z eksportem wysokiej technologii i zarządzania, mamy solidną bazę finansową i duże możliwości w zakresie produkcji, badań i rozwoju.

Nasze produkty to: maszyna do cięcia laserowego, maszyna do znakowania laserowego, laser, maszyna do grawerowania laserowego, spawarka laserowa i tak dalej.
Ponad 10 serii, 300 typów. Spersonalizowane produkty i usługi zapewniające klientom znaczną przewagę. Ze względu na wysoką jakość naszych produktów i niezawodne działanie, są one szeroko stosowane w elektronice, sprzęcie, modelarstwie, odzieży, obuwiu, reklamie, drukowaniu i pakowaniu, zabawkach, a także w innych branżach.
Riselaser Technology Co., Ltd Riselaser Technology Co., Ltd Riselaser Technology Co., Ltd Riselaser Technology Co., Ltd
1 2 3 4
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Sprzedawca

marki : Riselaser

Ilość pracowników : 100~120

Coroczne wyprzedaże : 3000000-5000000

Rok założenia : 2015

pc Export : 70% - 80%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Maszyna do cięcia laserem na sprzedaż dobra jakość Maszyna do cięcia laserem na sprzedaż dobra jakość Maszyna do cięcia laserem na sprzedaż