Dom Aktualności

Zalety spawarki laserowej do stali nierdzewnej

Orzecznictwo
Chiny Riselaser Technology Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Riselaser Technology Co., Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Dobra firma z miłą obsługą i wysoką jakością oraz dobrą reputacją. Jeden z naszych niezawodnych dostawców, towary dostarczane są w odpowiednim czasie i ładnym opakowaniu.

—— David

Dziękuję za trwałe wsparcie i przewodnictwo Perfect Laser. Z twoją pomocą i instrukcjami zdobywam większy udział w rynku.

—— Michał

Solidna firma z dobrą jakością i miłą obsługą, bardzo profesjonalna i pomocna, niebawem złożymy drugie zamówienie.

—— Piotr

Dzięki za trwałe podpory Riselaser, jakość maszyny laserowej jest doskonała, bardzo ją lubimy, dziękuję.

—— Szymon, Szymek

Dobre opakowanie, dobrze przyjęty produkt

—— Mikrofon

Dzięki bardzo dobrej komunikacji wszystkie problemy rozwiązane, zadowolony z mojego zakupu. będziemy mieli miłą współpracę w najbliższej przyszłości.

—— Hasan

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Zalety spawarki laserowej do stali nierdzewnej
najnowsze wiadomości o firmie Zalety spawarki laserowej do stali nierdzewnej
1. Duża prędkość, duża głębokość i małe odkształcenie.

2. Może być spawany w temperaturze pokojowej lub w specjalnych warunkach. Sprzęt do spawania laserowego jest prosty. Na przykład wiązka lasera nie przesunie się przez pole elektromagnetyczne; może być spawany w próżni, powietrzu i środowisku gazowym oraz spawany przez szkło lub przezroczyste materiały.

3. Potrafi spawać materiały ogniotrwałe, takie jak tytan, i może spawać materiały heteroseksualne z dobrymi wynikami.

4. Po ogniskowaniu laserowym gęstość mocy jest wysoka. Podczas spawania urządzeń dużej mocy współczynnik kształtu może osiągnąć 5: 1, a maksimum może osiągnąć 10: 1.

5. Można wykonać spawanie miniaturowe. Wiązka laserowa może uzyskać bardzo małą plamkę po ogniskowaniu i może być dokładnie ustawiona. Może być stosowany do spawania montażowego mikro- i małych detali produkowanych w dużych ilościach.

6. Ma dużą elastyczność w stosowaniu bezdotykowego spawania na duże odległości w przypadku części trudnych do spawania. Zwłaszcza w ostatnich latach w technologii przetwarzania laserowego YAG zastosowano technologię transmisji światłowodu, dzięki czemu spawanie laserowe jest szerzej promowane i stosowane.

7. Wiązka lasera jest łatwa do zrealizowania w zależności od czasu i przestrzeni. Może przetwarzać jednocześnie wiele wiązek i wiele stanowisk, co zapewnia warunki dla bardziej precyzyjnego spawania.

Pub Czas : 2019-08-12 17:20:20 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Riselaser Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Alex Ren

Tel: 008613924641951

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)