Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ 20w mini laser engraving machine ] mecz 59 produkty.
20W MINI laserowa grawerka ze źródłem laserowym Raycus JPT
| Słowo kluczowe: | Maszyna do grawerowania laserowego |
|---|---|
| Źródło laserowe: | Raycus, JPT, Max lub inne |
| Oprogramowanie sterujące: | EZCAD |
20w 30w Mini grawerka laserowa Pierścienie Biżuteria z obrotowym
| Model maszyny: | grawerowanie pierścionków biżuteria z obrotowym |
|---|---|
| Marka źródła lasera: | MAX lub Raycus |
| Żywotność modułu laserowego: | 100000 godzin |
Maszyna do grawerowania laserowego MINI 20W 3D do grawerowania biżuterii
| Słowa kluczowe: | Maszyna do znakowania laserem światłowodowym MINI |
|---|---|
| Obszar znakowania: | 100*100mm |
| Marka źródła lasera: | JPT, MAX lub Raycus |
Zamknięta laserowa maszyna do grawerowania o mocy 20 W do złotej biżuterii
| Słowa kluczowe: | Zamknięta maszyna do znakowania laserem światłowodowym |
|---|---|
| Obszar znakowania: | 100*100mm |
| Marka źródła lasera: | JPT, MAX lub Raycus |
Maszyna do grawerowania laserowego 20w
| Długość fali: | 1064nm |
|---|---|
| Moc lasera: | 20 W. |
| Obszar roboczy: | 100 * 100 mm (regulowany) |
Maszyna do znakowania laserowego z włókna metalowego 20W 30W 50W Przenośna ręczna mini maszyna do grawerowania laserowego
| Szczegóły pakowania: | Drzewna obudowa |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-9 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union |
Przenośna mini maszyna do znakowania laserowego z tworzywa sztucznego o mocy 20 W / 30 W
| nazwa maszyny: | Mini przenośna maszyna laserowa do znakowania |
|---|---|
| Główne zastosowanie: | Znakowanie laserowe z włóknami metalowymi |
| Obszar znakowania: | 100*100mm (opcjonalnie 150*150mm) |
Przenośna maszyna do znakowania laserem światłowodowym o mocy 20 W Maszyna do grawerowania metalu
| Główne zastosowanie: | Znakowanie laserowe |
|---|---|
| Laser: | Maks. 20 W |
| Belka M22: | ≤1,4 |
Przenośna maszyna do znakowania laserem światłowodowym 1064 nm 20 W.
| Długość fali: | 1064nm |
|---|---|
| Moc lasera: | 20 W. |
| Obszar roboczy: | 100 * 100 mm (regulowany) |
Chłodzenie powietrzem Metalowa grawerka laserowa Środowisko przemysłowe 2 lata gwarancji
| Nazwa produktu: | Zamknięta pulpitowa maszyna do znakowania laserowego MINI do znakowania przemysłowego 20 W. |
|---|---|
| Moc lasera: | 20W |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm (opcjonalnie) |


