Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ 380v stainless steel spot laser welding machine ] mecz 10 produkty.
Spawarka laserowa punktowa ze stali nierdzewnej 60 Hz 380 V z podnośnikiem wysięgnika
| Orzecznictwo: | ISO SGS |
|---|---|
| częstotliwość: | 50 Hz / 60 Hz |
| Kluczowe punkty sprzedaży: | Wysoka celność |
Spawarka laserowa Dual Path YAG 300 W do spawania listowego
| Nazwa handlowa: | Riselaser |
|---|---|
| Nazwa modelu: | RL-YW300 |
| aplikacji: | Spawanie biżuterii |
Automatyczna spawarka laserowa 200W YAG Spot
| Moc wyjściowa: | 200w |
|---|---|
| Pobór energii: | 3,5 kW |
| Marka źródła laserowego: | Max |
Ręczna spawarka laserowa 1500 W 1064nm Laserowe lutowanie Łatwa obsługa
| Laser: | 1500 w, 2000 w, 1000 w |
|---|---|
| Długość fali: | Lutowanie laserowe 1064 nm |
| Słowa kluczowe: | Spawarka laserowa na sprzedaż |
Reklama Maszyna do cięcia laserem z metalowym włóknem o małym rozmiarze 1070nm
| Nazwa produktu: | maszyna do cięcia laserem fiber |
|---|---|
| Typ lasera: | laser światłowodowy |
| Moc lasera: | 500-1000 w |
Maszyna do lutowania laserowego ze stali nierdzewnej 200 W Mini Biżuteria Mała dentystyczna
| Zakres regulacji plamki świetlnej: | 0,1–1,5 mm |
|---|---|
| Celowanie i pozycjonowanie: | Mikroskop i czerwone światło (opcjonalny system kamer) |
| Częstotliwość lasera: | 1-20 Hz |
Przenośna lutownica laserowa o mocy 200 W do złotej biżuterii Dental
| Celowanie i pozycjonowanie: | Wbudowany system kamer + mikroskop |
|---|---|
| Szerokość impulsu: | 0.1 ~ 10.0 MS regulacja stopnia |
| Częstotliwość lasera: | 1.0 ~ 15.0 HZ płynna regulacja |
Wycinarka laserowa o średniej mocy 1500W z serwomotorem do stali nierdzewnej
| Obszar cięcia: | 1500 * 3000 mm |
|---|---|
| Tryb chłodzenia: | Chłodzenie wodne |
| Moc lasera: | 1500 W. |
Przemysłowa maszyna laserowa do cięcia laserem o mocy 1500w Mała wiązka laserowa Kompaktowy rozmiar
| Nazwa produktu: | maszyna do cięcia laserem światłowodowym |
|---|---|
| Typ lasera: | Laser światłowodowy |
| Moc lasera: | 300-1500 w |
Maszyna do cięcia laserem ze stali 380V / 50Hz, Smart Fiber Optic Laser Cutter
| Nazwa produktu: | maszyna do cięcia laserem fiber |
|---|---|
| Typ lasera: | laser światłowodowy |
| Moc lasera: | 500-1000 w |
1


