Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ 220v handheld laser welder ] mecz 58 produkty.
Przenośny spawacz laserowy 1000W 2000W Riselaser RL-FB CW dla przemysłu motoryzacyjnego
| Szczegóły pakowania: | Pudło ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-9 dni roboczych |
| Zasady płatności: | Akredytywa, T/T, Western Union |
Przenośny ręczny spawar laserowy 1500W 2000W do spawania metalu ze stali nierdzewnej
| Moc maszyny: | 7 kW、9 kW、12 kW |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Produkty zwykłe |
Przenośna maszyna do spawania laserowego 1000w Włókno 3 w 1 Ręczna spawarka laserowa do metalu Aluminium ze stali nierdzewnej
| Nazwa handlowa: | Riselaser |
|---|---|
| Długość fali: | 1070 nm |
| Moc lasera: | 1000 W |
1500W 2000W Przenośny ręczny spawacz laserowy Maszyna spawalnicza Cena metalu Aluminium ze stali nierdzewnej
| Interfejs światłowodowy: | QBH |
|---|---|
| Zakres długości fali: | 1070±20nm |
| Moc nominalna: | 1500 W/2000 W |
3 w 1 ręczna spawarka laserowa 1500w 2000w 3000w Maszyna do spawania laserowego do stali węglowej z aluminium
| Interfejs światłowodowy: | QBH |
|---|---|
| Zakres długości fali: | 1070±20nm |
| Moc nominalna: | 1500 W/2000 W |
1500W 2000W 3000W ręczna laserowa spawarka do metalu 3in1 ręczna spawarka laserowa
| Moc maszyny: | 7 kW、9 kW、12 kW |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Produkty zwykłe |
Riselaser 1500w spawarka laserowa ręczna spawanie lutowanie powietrzem chłodzenie metalu
| Max. Maks. Output power: Moc wyjściowa:: | 1500 W |
|---|---|
| Gwarancja:: | 2 lata |
| Typ lasera:: | Ciągły laser światłowodowy |
Ręczna spawarka laserowa 1000W 1080NM Żelazna spawarka z mosiądzu aluminiowego
| Słowa kluczowe: | spawarka laserowa światłowodowa |
|---|---|
| Laser: | 1000W 1500W Raycus/Max |
| Źródło laserowe: | Max JPT Raycus IPG opcjonalnie |
3 w 1 Przenośny laserowy spawarek z włókna ręcznego 1000W Laserowa spawarka i urządzenie czyszczące Laserowy usuwacz rdzy
| Nazwa handlowa: | Riselaser |
|---|---|
| Długość fali: | 1070 nm |
| Moc lasera: | 1000 W |
Producent Ręczna maszyna do spawania laserowego z włókna 1500w 2000w Ręczna spawarka laserowa do arkuszy metalowych
| Interfejs światłowodowy: | QBH |
|---|---|
| Zakres długości fali: | 1070±20nm |
| Moc nominalna: | 1500 W/2000 W |


