Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ 230w laser jewellery welding machine ] mecz 5 produkty.
90 Joule Laserowa zgrzewarka do biżuterii Zgrzewarka punktowa do biżuterii
| Nazwa produktu: | spawanie wiązką laserową |
|---|---|
| Zakres wielkości plamki: | -3mm~3mm |
| Zakres szerokości impulsu: | 1~20ms |
Wysokoenergetyczna spawarka laserowa do biżuterii 1064 nm Regulowany rozmiar złącza lutowanego
| Źródło laserowe: | 1064nm 200W LASER YAG |
|---|---|
| Max. Maks. Pulsed energy Energia pulsacyjna: | 90J |
| System obserwacji: | 10X mikroskop lub HD CCD |
Mały rozmiar 1064nm Spawarka laserowa do biżuterii z ekranem dotykowym Micro
| Rozmiar maszyny: | 720*340*930mm |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220V 50/60Hz 30A |
| Zakres szerokości impulsu: | 1~20ms |
YAG 200W Spawarka laserowa do biżuterii z mocną wiązką laserową
| Nazwa produktu: | Mała spawarka laserowa |
|---|---|
| Źródło laserowe: | YAG 200W |
| Maksymalna moc lasera: | 230 W. |
Ciągła laserowa spawarka światłowodowa 200W Złota biżuteria do lutowania laserowego
| Nazwa produktu: | Spawarka laserowa punktowa 200W |
|---|---|
| Podanie: | Spawanie punktowe i ciągłe |
| Źródło laserowe: | Laser YAG |
1


