Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ fiber laser engraving marking machine ] mecz 239 produkty.
Zamknięta laserowa maszyna do grawerowania o mocy 20 W do złotej biżuterii
| Słowa kluczowe: | Zamknięta maszyna do znakowania laserem światłowodowym |
|---|---|
| Obszar znakowania: | 100*100mm |
| Marka źródła lasera: | JPT, MAX lub Raycus |
1064nm Gold Fiber Laser Engraver Maszyna do grawerowania metalu Niemieckie standardy
| Nazwa produktu: | Zamknięta pulpitowa maszyna do znakowania laserowego MINI do znakowania przemysłowego 20 W. |
|---|---|
| Moc lasera: | 20 W-100 W. |
| Pakiet: | Drewniana skrzynka |
Przenośny laserowy grawer światłowodowy o mocy 20 W 30 W Wbudowany ekran dotykowy komputera PC
| Słowa kluczowe: | Mini maszyna do znakowania laserowego |
|---|---|
| Zaprojektuj życie: | Około 100 000 godzin pracy (bez żywotności) |
| Marka źródła lasera: | MAX lub Raycus |
Przenośna maszyna do grawerowania laserem światłowodowym 20 W Maszyna do znakowania laserowego ze stali nierdzewnej
| Słowa kluczowe: | Maszyna do grawerowania laserem światłowodowym 20 w |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 20W |
| Marka lasera: | MAX |
Maszyna do znakowania laserem światłowodowym 1064 nm 50 W światłowodowy grawer laserowy
| Słowo kluczowe: | Maszyna do znakowania laserem światłowodowym 50 w |
|---|---|
| Obszar grawerowania: | 100*100mm do 300*300mm |
| Źródło laserowe: | JPT (Max, Raycus opcjonalnie) |
1064nm Biżuteria jednoczęściowa 30w Fiber Laser Engraver
| Nazwa produktu: | przenośna maszyna do znakowania laserem światłowodowym |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm (opcjonalnie) |
Split Design 30W Fiber Laser Marking Machine Desktop Fiber Laser Engraver
| Model maszyny: | 30-watowa maszyna do znakowania laserowego |
|---|---|
| Źródło laserowe: | Laser światłowodowy |
| Moc lasera: | 30 W. |
Chłodzenie powietrzem 1064nm Fibre Laser Grawerowanie metalu Maszyna do znakowania
| Nazwa produktu: | Zamknięta pulpitowa maszyna do znakowania laserowego MINI do znakowania przemysłowego 20 W. |
|---|---|
| Moc lasera: | 50 W. |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm (opcjonalnie) |
Chłodzenie powietrzem 1064nm 50W Metalowa grawerka laserowa
| Nazwa produktu: | Zamknięta pulpitowa maszyna do znakowania laserowego MINI do znakowania przemysłowego 20 W. |
|---|---|
| Moc lasera: | 50 W. |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm (opcjonalnie) |
Maszyna do znakowania laserem światłowodowym 30 Watt Fiber Laser Grawer
| Podanie: | Znakowanie laserowe |
|---|---|
| Obszar znakowania: | 110 mm * 110 mm lub inne |
| Tryb chłodzenia: | Chłodzenie powietrzem |


