Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ fiber laser marking machine ] mecz 334 produkty.
Raycus 50w Fiber Laser Marking Machine Mini Desktop Laser Engraver
| Nazwa produktu: | Światłowodowa znakowarka laserowa raycus 50w |
|---|---|
| Moc lasera: | 20 W / 30 W / 50 W. |
| Temperatura pracy: | 0 ℃ -40 ℃ |
JPT M7 Mopa Fibre Laser Marking Machine 20W Sino Galvo do metalu w kolorze
| Nazwa produktu: | laserowa maszyna do znakowania włókien mopa |
|---|---|
| Oprogramowanie sterujące: | Oprogramowanie JCZ |
| Prędkość znakowania: | 0-7000mm/s |
Mini Portable Max 20W 30W Metalowa maszyna do znakowania laserowego włókna z tworzywa sztucznego
| Słowa kluczowe: | maszyna do znakowania laserowego |
|---|---|
| Podanie: | Maszyna do znakowania laserowego z tworzywa sztucznego z metalu |
| Obszar znakowania: | 100~150mm (zakres opcjonalny) |
Niemetalowa ręczna maszyna do znakowania laserem światłowodowym 20 kHz 20 W chłodzona powietrzem
| Nazwa produktu: | Ręczna maszyna do znakowania laserem światłowodowym |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm (opcjonalnie) |
Maszyna do znakowania laserowego z metalowym włóknem metalowym 20w Laserowy marker do grawerowania
| Słowa kluczowe: | Maszyna do znakowania laserem światłowodowym 20w na sprzedaż |
|---|---|
| Obszar znakowania: | 110*110/150*150/200*200mm/300*300mm |
| Marka źródła lasera: | MAX lub Raycus lub JPT |
Część obrabiana 1060nm 30w Fiber Laser Marking Machine Ruchoma głowica skanująca
| Nazwa produktu: | Ręczna maszyna do znakowania laserem światłowodowym |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm (opcjonalnie) |
Bezpieczna maszyna do znakowania laserowego do głębokiego grawerowania
| Nazwa produktu: | Bezpieczna maszyna do znakowania laserowego do głębokiego grawerowania |
|---|---|
| Moc: | 30 W 50 W 100 W (opcjonalnie) |
| Obszar roboczy: | 100 * 100 mm, 150 * 150 mm |
6KG 1064nm Światłowodowa maszyna do znakowania laserowego Bezprzewodowa prosta obsługa
| Słowa kluczowe: | przenośna maszyna do znakowania laserowego |
|---|---|
| Długość fali lasera: | 1064±5nm |
| Źródło laserowe: | Maksymalnie 20W |
JPT MAX Raycus Mini światłowodowa maszyna do znakowania laserowego do grawerowania metalu
| Nazwa produktu: | laserowa maszyna do znakowania biżuterii |
|---|---|
| Oprogramowanie sterujące: | EZCAD |
| Temperatura pracy: | 0℃-40℃ |
30w Maxphotonics Fiber Laser Marking Machine Oprogramowanie EZCAD 1064nm do metalu
| Źródło laserowe: | Maxfotonika |
|---|---|
| Słowo kluczowe: | Maszyna do znakowania laserowego 30w |
| Moc lasera: | 20 wat 30 wat 50 wat |


