Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ fiber laser marking machine ] mecz 334 produkty.
Wielofunkcyjna 3 w 1 ręczna laserowa maszyna do cięcia 1500w 2000w 3000w
| Interfejs światłowodowy: | QBH |
|---|---|
| Zakres długości fali: | 1070±20nm |
| Moc nominalna: | 1500 W/2000 W |
Spawarka laserowa Dual Path YAG 300 W do spawania listowego
| Nazwa handlowa: | Riselaser |
|---|---|
| Nazwa modelu: | RL-YW300 |
| aplikacji: | Spawanie biżuterii |
F Theta Obiektyw YAG Części maszyn laserowych F160 110 * 110 mm Wysoka precyzja
| Nazwa produktu: | 1064nm fiber focus focus |
|---|---|
| Typ lasera: | laser światłowodowy |
| aplikacji: | maszyna do znakowania laserowego |
Maszyna do usuwania rdzy laserowej o mocy 100 W do czyszczenia przemysłowego
| Product Name: | Handheld portable laser rust removal machine 50W backpack laser cleaning machine for rust paint Oil removal |
|---|---|
| Power adjustment range(%): | 10-100 |
| Product Description: | Suitcase Fiber Laser Cleaning Machine Rust Oil Paint Oxides Removal For Car Parts Aerospace Industry. Laser cleaning machine is the latest high-tech product. Easy to install, operate, easy to achieving automation. Plug in power, turn on and start cleaning |
Wyświetlacz LCD Ręczny znacznik laserowy JPT Maszyna laserowa do grawerowania metalu
| Pozycja: | maszyna do grawerowania laserowego |
|---|---|
| Główna kontrola: | Komputer przemysłowy, kolorowy wyświetlacz LCD |
| Laser generatorowy: | Generator laserowy JPT / IPG / Raycus Fiber |
Przenośna spawarka laserowa 1500 W 3 w 1 Maszyna do czyszczenia cięcia spawalniczego
| Długość fali:: | 1070 nm |
|---|---|
| Marka źródła laserowego:: | Maks |
| Moc lasera:: | 1500 W |
Nowy stan Światłowodowe spawanie laserowe Chłodzenie wodą 500 W Łatwy w obsłudze
| Nazwa produktu: | Ręczna spawarka laserowa spawarka światłowodowa 500W |
|---|---|
| marki: | Riselaser |
| Oryginał: | Shenzhen |
1064nm Części maszyn laserowych F Theta Skanowanie soczewki do grawerowania
| Odległość robocza: | 61,8 mm - 510,5 mm dostępne |
|---|---|
| Kąt skanowania: | wszystkie dostępne |
| Pole skanowania: | wszystkie dostępne |
Laserowy środek do usuwania rdzy i farby o mocy 2000 W Szybkie czyszczenie laserowe urządzenie do usuwania rdzy
| Typ lasera: | odrdzewiacz laserowy |
|---|---|
| Słowa kluczowe: | Laserowa maszyna do czyszczenia rdzy |
| Metoda chłodzenia: | Chłodzenie wodne |
Riselaser 1500w spawarka laserowa ręczna spawanie lutowanie powietrzem chłodzenie metalu
| Max. Maks. Output power: Moc wyjściowa:: | 1500 W |
|---|---|
| Gwarancja:: | 2 lata |
| Typ lasera:: | Ciągły laser światłowodowy |


