Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ gold spot laser welding machine ] mecz 124 produkty.
Przenośny pulpit złota srebra 60w biżuterii System laserowej maszyny spawalniczej z precyzyjną
| Warunki: | Nowy |
|---|---|
| Użycie: | Spawanie metali |
| Marka źródła laserowego: | Maks |
Spawarka laserowa o mocy 60 W z mikroskopem jubilerskim CCD
| Model maszyny: | Spawarka laserowa o mocy 60 w |
|---|---|
| Maksymalna moc lasera: | 60 W. |
| Długość fali lasera: | 1064nm |
Spawarka laserowa do biżuterii 10.0HZ do naprawy stali nierdzewnej
| Nazwa produktu:: | 60 W spawanie laserowe transmisyjne do formowania włókien do naprawy złota, stali nierdzewnej |
|---|---|
| Kolor:: | Biały |
| Napięcie:: | 110 V / 220 V Opcjonalne |
Spawarka laserowa do biżuterii ze stali nierdzewnej Sterowanie dotykowe z roczną gwarancją
| Nazwa produktu:: | 60 W spawanie laserowe transmisyjne do formowania włókien do naprawy złota, stali nierdzewnej |
|---|---|
| Kolor:: | Biały |
| Napięcie:: | 110 V / 220 V Opcjonalne |
Wyświetlacz CCD 1064nm ręczna spawarka laserowa Przenośna spawarka laserowa
| Napięcie: | 110 V / 220 V Opcjonalne |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Orzecznictwo:: | CE |
YAG 40W stacjonarna spawarka laserowa do biżuterii do naprawy szkła ze złota i srebra
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Marka źródła laserowego: | YAG |
| Waga: | 13,5 kg |
Spawarka laserowa światłowodowa Spawarka laserowa stacjonarna z dzielonym chłodziarką wodną
| Laser: | Lampa ksenonowa |
|---|---|
| Zakres regulacji plamki świetlnej: | 0,1–1,5 mm |
| Częstotliwość lasera: | 1-20 Hz |
Mały rozmiar 1064nm Spawarka laserowa do biżuterii z ekranem dotykowym Micro
| Rozmiar maszyny: | 720*340*930mm |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220V 50/60Hz 30A |
| Zakres szerokości impulsu: | 1~20ms |
Zautomatyzowana spawarka laserowa 300W 1064nm 70J do stali nierdzewnej
| Moc wyjściowa: | 300 W. |
|---|---|
| Pobór energii: | 5 kW |
| Marka źródła laserowego: | Max |
Spawarka laserowa ND YAG Auto 5kW 1064nm do naprawy form
| Moc wyjściowa: | 300 W. |
|---|---|
| Pobór energii: | 5 kW |
| Marka źródła laserowego: | Max |


