Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ mini jewelry spot laser welding machine ] mecz 56 produkty.
Złota Srebro Mini Biżuteria Laserowa Spawalnia z 60W 80W 100W mocy i 1064nm długości fali
| nazwa maszyny: | 60W 80W 100W Stacjonarna spawarka laserowa YAG |
|---|---|
| Wioślarz laserowy: | 60 W / 80 W / 100 W |
| Długość fali: | 1064nm |
Spawarka laserowa 220 V do biżuterii Mikro laserowy system lutowania
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka laserowa Spot precyzyjna spawarka punktowa YAG do biżuterii |
|---|---|
| kolor: | Biały |
| Napięcie: | 110 V / 220 V Opcjonalne |
Mini 60w spawarka laserowa do biżuterii wbudowana w chłodzenie powietrzem wodnym
| Model maszyny: | laserowa spawarka jubilerska |
|---|---|
| Kluczowe słowo: | spawarka jubilerska |
| Moc lasera: | 40W 60W 80W 100W 200W |
MINI 200W Biżuteria Spawarka laserowa do lutowania bransoletki z pierścionkami w kolorze platynowym
| Źródło laserowe: | jubilerska spawarka laserowa do platynowej bransoletki pierścionkowej |
|---|---|
| Źródło pompy: | Pojedyncza lampa |
| Średnica wiązki laserowej: | 0,15 ~ 2,0 mm |
Ekran HD 200w Mini spawarka punktowa do biżuterii z 10-krotnym mikroskopem
| Nazwa produktu: | Mała spawarka laserowa |
|---|---|
| Źródło laserowe: | YAG 200W |
| Zakres szerokości impulsu: | 1~20ms |
Screen Touch Mini Laserowa spawarka Biżuteria z osłoną ochronną
| Max. Max. Output Power Moc wyjściowa: | 100 W. |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Długość fali: | 1064nm |
Spawarka laserowa do biżuterii w rozmiarze mini 60w z ceną fabryczną
| Model maszyny: | spawarka jubilerska |
|---|---|
| Kluczowe słowo: | spawarka laserowa |
| Moc lasera: | 30W 60W 80W 100W 200W |
Przenośna spawarka laserowa o wysokiej przejrzystości CCD Zatwierdzona przez FDA
| Model maszyny: | Maszyna do spawania laserowego biżuterii |
|---|---|
| Moc lasera: | 60W 80W 100W |
| System obserwacji: | 10X mikroskop lub HD CCD |
Dotykowa spawarka laserowa do biżuterii z mikroskopem CCD
| Źródło laserowe: | spawarka laserowa do biżuterii na złoto |
|---|---|
| Źródło pompy: | Pojedyncza lampa |
| System chłodzenia: | Wbuduj w recykling wody |
Szlachetnictwo Spot Laserowy spawar Mini Desktop Szlachetnictwo Laserowe Spawar Maszyna Naprawa Do Złota Srebro Szlachetnictwo
| Zastosowanie: | Spawanie biżuterii |
|---|---|
| Wymiar: | 295 mm x H282 mm |
| Marka źródła laserowego: | YAG |


