Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ oem handheld laser welder ] mecz 7 produkty.
Ręczna spawarka laserowa idealna do naprawy i konserwacji na miejscu
| Product Name: | Mini Stainless Steel Laser Welding Machine Multifunction Laser Welder Portable Welding Machine |
|---|---|
| Small and portable: | Yes |
| Robot welding: | Yes |
Przenośna maszyna do spawania laserowego 1000w Włókno 3 w 1 Ręczna spawarka laserowa do metalu Aluminium ze stali nierdzewnej
| Nazwa handlowa: | Riselaser |
|---|---|
| Długość fali: | 1070 nm |
| Moc lasera: | 1000 W |
Ręczna spawarka laserowa 1000W 1080NM Żelazna spawarka z mosiądzu aluminiowego
| Słowa kluczowe: | spawarka laserowa światłowodowa |
|---|---|
| Laser: | 1000W 1500W Raycus/Max |
| Źródło laserowe: | Max JPT Raycus IPG opcjonalnie |
3 w 1 Przenośny laserowy spawarek z włókna ręcznego 1000W Laserowa spawarka i urządzenie czyszczące Laserowy usuwacz rdzy
| Nazwa handlowa: | Riselaser |
|---|---|
| Długość fali: | 1070 nm |
| Moc lasera: | 1000 W |
Ręczna spawarka laserowa marki GW o mocy 1500 W, chłodzona powietrzem, o długości fali 1070 ± 10 nm i roczna gwarancja
| Moc wyjściowa: | 1500 W. |
|---|---|
| Wymiary: | 650x300x570mm |
| Szerokość impulsu: | <5nm |
Przenośna ręczna spawarka laserowa do włókna 1000W 1500W 2000W
| Średnica plamki ogniskowej: | 0,5 mm |
|---|---|
| Marka źródła laserowego: | Maks |
| Waga: | 120 kg |
1000w ręczna maszyna do spawania laserowego wielofunkcyjna spawarka laserowa z włókna do metalu stali nierdzewnej aluminium
| Nazwa handlowa: | Riselaser |
|---|---|
| Długość fali: | 1070 nm |
| Moc lasera: | 1000 W |
1


