Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ online support fiber laser welding machine ] mecz 65 produkty.
Riselaser przenośna ręczna ciągła forma laserowa spawarka do stali nierdzewnej z aluminium
| Moc maszyny: | 7 kW、9 kW、12 kW |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Produkty zwykłe |
Ręczna spawarka laserowa 1500 W 1064nm Laserowe lutowanie Łatwa obsługa
| Laser: | 1500 w, 2000 w, 1000 w |
|---|---|
| Długość fali: | Lutowanie laserowe 1064 nm |
| Słowa kluczowe: | Spawarka laserowa na sprzedaż |
Automatyczna maszyna do cięcia laserem światłowodowym Cnc 3000 * 1500mm Wielkość robocza
| Nazwa produktu: | Maszyna do cięcia laserem światłowodowym do płyt i rur |
|---|---|
| Typ lasera: | Laser światłowodowy |
| Moc lasera: | 800 w / 1000 w / 2000 w / 4000 w |
Maszyna do spawania laserowego na biurku złoto i srebro 150W Maszyna do spawania biżuterii
| Machine Name: | 150W YAG Desktop Jewelry Laser Welding Machine |
|---|---|
| Laser Rower: | 150W |
| Laser Type: | 1064nm YAG Laser |
Spawarka laserowa światłowodowa JPT Raycus MAX 1500w z 3-osiową dostosowaną platformą roboczą
| Stosowanie: | Do spawania akumulatorów |
|---|---|
| Gwarancja: | 12 miesięcy |
| Marka źródła laserowego: | JPT/Raycus/MAX |
Maszyna do cięcia laserem światłowodowym w przemyśle ciężkim 1000 W 0-20 m / min Prędkość cięcia
| Dotyczy materiału: | Metal |
|---|---|
| Typ lasera: | Laser światłowodowy |
| Obszar cięcia: | 1500 * 3000 mm |
3 w 1 Przenośny laserowy spawarek z włókna ręcznego 1000W Laserowa spawarka i urządzenie czyszczące Laserowy usuwacz rdzy
| Nazwa handlowa: | Riselaser |
|---|---|
| Długość fali: | 1070 nm |
| Moc lasera: | 1000 W |
Spot CNC Włókno laserowe spawarka 150w Mini Małe Dla złota
| nazwa maszyny: | Spawarka laserowa do biżuterii YAG o mocy 150 W |
|---|---|
| Wioślarz laserowy: | 150w |
| Typ lasera: | Laser YAG 1064 nm |
150w Laserowa biżuteria Spot Welder Desktop Lutownicy Maszyna do spawania do małych łańcuchów Srebrny złoty biżuteria Platyna
| nazwa maszyny: | Spawarka laserowa do biżuterii YAG o mocy 150 W |
|---|---|
| Wioślarz laserowy: | 150w |
| Typ lasera: | Laser YAG 1064 nm |
150W YAG Mini Złota spawarka laserowa przenośna biżuteria Laserowa maszyna do spawania wiązki do sprzedaży
| nazwa maszyny: | Spawarka laserowa do biżuterii YAG o mocy 150 W |
|---|---|
| Wioślarz laserowy: | 150w |
| Typ lasera: | Laser YAG 1064 nm |


