Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ portable handheld fiber laser welding machine ] mecz 89 produkty.
Przenośna maszyna do spawania laserowego 1000w Włókno 3 w 1 Ręczna spawarka laserowa do metalu Aluminium ze stali nierdzewnej
| Nazwa handlowa: | Riselaser |
|---|---|
| Długość fali: | 1070 nm |
| Moc lasera: | 1000 W |
Kompaktna ręczna maszyna do spawania laserowego z głębokością spawania 3 mm i rozmiarem 100 × 45 × 68 cm
| Key Selling Points: | Competitive Price |
|---|---|
| Control System Brand: | Support Customization |
| Machinery Test Report: | Provided |
3 w 1 Przenośny laserowy spawarek z włókna ręcznego 1000W Laserowa spawarka i urządzenie czyszczące Laserowy usuwacz rdzy
| Nazwa handlowa: | Riselaser |
|---|---|
| Długość fali: | 1070 nm |
| Moc lasera: | 1000 W |
1000w ręczna maszyna do spawania laserowego wielofunkcyjna spawarka laserowa z włókna do metalu stali nierdzewnej aluminium
| Nazwa handlowa: | Riselaser |
|---|---|
| Długość fali: | 1070 nm |
| Moc lasera: | 1000 W |
2000W IPG ręczna laserowa spawarka laserowa przenośna spawarka laserowa z trwałym sprzętem silnikowym dla przemysłu hotelowego
| Seria modeli: | RL-FB |
|---|---|
| Moc wyjściowa: | 1000W/1500W/2000W/3000W |
| Długość fali lasera: | 1080+5nm |
Portable Metal Brass Copper Handheld Laser Welding Machine 1000W 1500W 2000W 3000W Laser Welder
| Seria modeli: | RL-FB |
|---|---|
| Moc wyjściowa: | 1000W/1500W/2000W/3000W |
| Długość fali lasera: | 1080+5nm |
Maszyna do spawania laserowego 3 w 1 1000W do cięcia i czyszczenia sprzętu spawania metalu
| Nazwa handlowa: | Riselaser |
|---|---|
| Długość fali: | 1070 nm |
| Moc lasera: | 1000 W |
40% Elektro-optyczna efektywność konwersji ręczna laserowa spawarka do spawania
| Wyjściowa długość fali lasera: | 1080nm |
|---|---|
| Cechy: | Prosta konfiguracja, mały rozmiar, prosta obsługa i wysoka inteligencja |
| Integracja: | Wysoce zintegrowane produkty |
Ręczna maszyna do spawania laserowego z dostosowalnym serwomotorem 100*45*68cm Rozmiar maszyny
| Machine Size: | 100×45×68CM |
|---|---|
| Weight (KG): | 140 KG |
| Welding Depth: | 3mm |
Przenośna wielofunkcyjna maszyna do spawania laserowego ręczna 3 w 1 spawarka/czyściarka/ciągarka laserowa
| Interfejs światłowodowy: | QBH |
|---|---|
| Zakres długości fali: | 1070±20nm |
| Moc nominalna: | 1500 W/2000 W |


