Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ 20w fiber marking machine ] mecz 223 produkty.
20W ręczna maszyna do znakowania laserowego, laserowa grawerka aluminiowa do metalu
| Nazwa produktu: | ręczna maszyna do znakowania laserowego włókna |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w / 30w |
| Obszar roboczy: | 100x100mm |
Optyczny laserowy znakowanie tworzyw sztucznych Chłodzenie powietrzem Obszar roboczy 110 * 110 mm
| Nazwa produktu: | przenośna maszyna do znakowania laserowego włókna |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
Zamknięta maszyna do znakowania laserowego włókien 50W 1064 nm Laserowa długość fali 2 lata gwarancji
| Nazwa produktu: | 2 lata gwarancji 20W zamknięta światłowodowa maszyna do znakowania laserowego z białym kolorem |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Nazwa handlowa: | Riselaser |
Przenośny laserowy grawer światłowodowy o mocy 20 W 30 W Wbudowany ekran dotykowy komputera PC
| Słowa kluczowe: | Mini maszyna do znakowania laserowego |
|---|---|
| Zaprojektuj życie: | Około 100 000 godzin pracy (bez żywotności) |
| Marka źródła lasera: | MAX lub Raycus |
Ręczna maszyna do znakowania laserowego włókien światłowodowych 20w 30w
| Nazwa produktu: | ręczna maszyna do znakowania laserowego włókien |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w / 30w |
| Obszar roboczy: | 100x100mm |
Maszyna do znakowania laserowego o mocy 30W, przenośna wersja do znakowania i grawerowania metali i tworzyw sztucznych
| Nazwa produktu: | Mini-laserowa maszyna do znakowania |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
Mopa Fiber Laser MAX Desktopowa laserowa maszyna do znakowania 20W Mały rozmiar Nowy stan
| Nazwa produktu: | mini laserowa maszyna do znakowania laserowego |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm (opcjonalnie) |
Przenośna laserowa maszyna do znakowania włókien laserowych Wąska wiązka laserowa 1064nm
| Nazwa produktu: | przenośna maszyna do znakowania laserowego włókna |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w, 100W, 150W, 200W |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm, 200 * 200 mm, 300 * 300 mm opcjonalnie |
Światłowodowe laserowe markery maszynowe do metalu
| Nazwa produktu: | ręczna maszyna do znakowania laserowego włókien |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w / 30w |
| Obszar roboczy: | 100x100mm |
Ręczna laserowa maszyna znakująca 30W Lekka, wysoka precyzja do mosiądzu
| Nazwa produktu: | przenośna maszyna do znakowania laserem światłowodowym |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |


