Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ 20w fiber marking machine ] mecz 223 produkty.
20w zamknięta maszyna do znakowania laserem światłowodowym dla przemysłu metalowych kart IC
| Podanie: | Znakowanie laserowe |
|---|---|
| Stan: | Nowy |
| CNC czy nie: | tak |
Inteligentna jednofazowa maszyna do znakowania laserowego włókien światłowodowych o mocy 20 W.
| Nazwa produktu: | 20W 30W Inteligentna laserowa maszyna do grawerowania biżuterii |
|---|---|
| Stan: | Nowy |
| Tryb chłodzenia: | Chłodzenie powietrzem |
20-watowy laserowy grawer światłowodowy Ręczna maszyna do znakowania włókien z Jpt Mopa
| Nazwa produktu: | Laserowa drukarka laserowa z raycusem na tabliczkę znamionową |
|---|---|
| Moc lasera: | 10 W 20 W 30 W 50 W. |
| Materiał aplikacji: | Metal i większość niemetalowych |
Maszyna do znakowania laserowego AIO Pro 20w Wysoce zintegrowana kontrola oprogramowania EZCAD / JCZ
| Średnia moc wyjściowa: | 20W |
|---|---|
| Rozmiar maszyny: | 146*367*157mm |
| Ciężar maszyny: | 6,7 kg |
Przenośna przenośna maszyna do znakowania włókna laserowego do drukowania logo z datą ważności
| Szczegóły pakowania: | Drzewna obudowa |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-9 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union |
Część obrabiana 1060nm 30w Fiber Laser Marking Machine Ruchoma głowica skanująca
| Nazwa produktu: | Ręczna maszyna do znakowania laserem światłowodowym |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm (opcjonalnie) |
50w 1060nm 0,01mm Linia do znakowania laserowego
| Nazwa produktu: | laserowa maszyna do znakowania |
|---|---|
| Moc lasera: | 50 W. |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm (opcjonalnie) |
20W 30W Maszyna do znakowania CO2 System znakowania linii muchowej do plastikowej butelki
| Podanie: | Znakowanie laserowe |
|---|---|
| Dokładność pracy: | 0,015 mm |
| Tryb chłodzenia: | Chłodzenie powietrzem |
Chłodzenie powietrzem 40w Laser Engraver Maszyna do znakowania laserowego do szkła metalowego
| Moc lasera: | 20 W-100 W. |
|---|---|
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm (opcjonalnie) |
| Zasilacz: | 220 V. |
Maszyna do znakowania włókien 100 kHz ze zwierzęcym kolczykiem Biżuteria Marker laserowy
| Moc lasera: | 20,30,50W |
|---|---|
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm (opcjonalnie) |
| Gwarancja: | 1 rok |


