Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ 20w fiber marking machine ] mecz 223 produkty.
Biżuteria Laserowa maszyna do znakowania laserowego Maszyna do grawerowania laserowego o mocy 20 W
| Moc lasera: | 20 W. |
|---|---|
| Obsługuje format graficzny: | PLT, BMP, JPG, PNG, TIP, PCX, TGA, ICO, DXF |
| Dokładność powtarzalności: | ± 0,002 mm |
Protable 3D 1064nm Color Laser Grawer Kolorowa maszyna do znakowania laserowego
| Model: | 20 w, 30 w, 50 w, 70 w |
|---|---|
| Minimalna szerokość linii: | 0,012 mm |
| Powtarzana precyzja: | ± 0,003 mm |
Maszyny do znakowania laserowego Energy Box Auto Focus 10000 mm / S do pierścionków jubilerskich
| Obszar znakowania: | 100*100mm |
|---|---|
| Marka źródła lasera: | MAX |
| Cechy: | Funkcja automatycznego ustawiania ostrości |
Maszyna do oznakowania laserowego UV 1064nm 3w 5w ISO Ce
| Typ lasera: | Laser światłowodowy |
|---|---|
| Tryb chłodzenia: | chłodzenie powietrzem |
| Waga (kg): | 50 kg |
3w 5w Maszyna do znakowania UV Przenośna do biżuterii Części elektroniczne Drzewo Plastic
| Typ lasera: | Laser światłowodowy |
|---|---|
| Tryb chłodzenia: | chłodzenie powietrzem |
| Waga (kg): | 50 kg |
Przenośna maszyna do znakowania laserem światłowodowym 20 W do metalu Stal nierdzewna Mosiądz Aluminium
| Rozmiar plamki w ognisku: | 0,15 mm |
|---|---|
| Zakres znakowania: | 110x110 ~ 300x300 |
| Szybkość znacznika: | ≤15000 mm / s |
Przenośna maszyna do znakowania laserem światłowodowym 20 W z funkcją gotowania na powietrzu Łatwa instalacja Operacja
| Nazwa produktu: | Przenośny laser do grawerowania |
|---|---|
| Źródło laserowe: | Max lub Raycus |
| Model: | RL-20P/10P |
1064nm 20w grawerka laserowa Zintegruj stacjonarny marker laserowy
| Pobór mocy całej maszyny: | ≤ 160 W. |
|---|---|
| Moc lasera: | 19,5 ± 0,5 W. |
| Długość fali lasera: | 1064nm |
Metalowa maszyna do znakowania laserowego 60khz 1064nm 20w
| Nazwa produktu: | Maszyna do grawerowania laserowego włókien przemysłowych |
|---|---|
| moc: | 20 W / 30 W / 50 W. |
| Obszar roboczy: | 200 * 200 mm (OPCJONALNIE) |
JPT Raycus IPG 20W 30W 50W Fiber Laser Marker do zegarków
| Moc lasera: | 50 W. |
|---|---|
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm (opcjonalnie) |
| Gwarancja: | 1 rok |


