Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ 3 in one laser welding machine ] mecz 476 produkty.
F50mm Kolimatyzacyjna maszyna spawalnicza laserowa z przenośną prędkością ogniskową o mocy 1500w/2000w
| Scanning Speed: | 20000mm/s |
|---|---|
| Product Name: | Handheld Laser Welding Machine with Deep Welding Depth and No Welding Marks |
| Intelligent Design: | The internal design is smart, the interactive control system expands the tolerance range of the processed parts and the width of the weld seam, it solves the disadvantage of small light spot and makes the weld seam better |
Ręczna spawarka laserowa Riselaser 1,5kW 2kW 3kW, maszyna do cięcia laserowego 3 w 1
| Słowo kluczowe maszyny: | Ręczna spawarka laserowa 3 w 1 |
|---|---|
| Główny czynnik: | maszyna do spawania laserowego maszyna do cięcia laserowego maszyna do czyszczenia laserowego |
| Główna funkcja: | spawanie + czyszczenie + cięcie |
60W 80W 100W Pulpitowa spawarka laserowa YAG do biżuterii Glasswear
| nazwa maszyny: | 60W 80W 100W Stacjonarna spawarka laserowa YAG |
|---|---|
| Wioślarz laserowy: | 60 W / 80 W / 100 W |
| Długość fali: | 1064nm |
1500w 2000w 3000w Przemysłowa przenośna maszyna do spawania laserowego z aluminium z włókna stali nierdzewnej
| nazwa maszyny: | Maszyna do spawania laserem światłowodowym |
|---|---|
| Główna funkcja: | spawarka laserowa do metali |
| Funkcje opcjonalne: | czyszczenie / cięcie, czyli 3 w 1 |
Złota Srebro Mini Biżuteria Laserowa Spawalnia z 60W 80W 100W mocy i 1064nm długości fali
| nazwa maszyny: | 60W 80W 100W Stacjonarna spawarka laserowa YAG |
|---|---|
| Wioślarz laserowy: | 60 W / 80 W / 100 W |
| Długość fali: | 1064nm |
Biżuteria na biurku Maszyna do spawania laserowego złota 1064nm YAG Laser Koreański język operacyjny
| nazwa maszyny: | Spawarka laserowa do biżuterii YAG o mocy 150 W |
|---|---|
| Wioślarz laserowy: | 150w |
| Typ lasera: | Laser YAG 1064 nm |
150w Maszyna do spawania laserowego biżuterii Maszyna do spawania do lutowania laserowego
| nazwa maszyny: | Spawarka laserowa do biżuterii YAG o mocy 150 W |
|---|---|
| Wioślarz laserowy: | 150w |
| Typ lasera: | Laser YAG 1064 nm |
Złota Srebro Mini Biżuteria Laserowa Maszyna do spawania 150W dla kolczyków biżuterii
| nazwa maszyny: | Spawarka laserowa do biżuterii YAG o mocy 150 W |
|---|---|
| Wioślarz laserowy: | 150w |
| Typ lasera: | Laser YAG 1064 nm |
Mini biżuteria YAG Laserowa spawarka 150W z CCD naprawa maszyny do złota Srebrna biżuteria
| nazwa maszyny: | Spawarka laserowa do biżuterii YAG o mocy 150 W |
|---|---|
| Wioślarz laserowy: | 150w |
| Typ lasera: | Laser YAG 1064 nm |
Kollimacyjna długość ogniskowa F50mm Przenośna maszyna do spawania laserowego z włókna do szybkiego spawania
| Rated Power: | 1500w/2000w |
|---|---|
| Wavelength Range: | 1070±20nm |
| Net Weight: | 180kg |


