Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ 3 in one laser welding machine ] mecz 476 produkty.
Maszyna do spawania laserowego biżuterii laserowej do złota i srebra
| nazwa maszyny: | Spawarka laserowa do biżuterii YAG o mocy 150 W |
|---|---|
| Wioślarz laserowy: | 150w |
| Typ lasera: | Laser YAG 1064 nm |
150w Mini One Desktop Style biżuteria laserowa spawarka do złotych srebrnych diamentów
| nazwa maszyny: | Spawarka laserowa do biżuterii YAG o mocy 150 W |
|---|---|
| Wioślarz laserowy: | 150w |
| Typ lasera: | Laser YAG 1064 nm |
Złoto Srebro Platyna biżuteria Laserowa spawarka 150W YAG Desktop Mini Laserowa spawarka
| nazwa maszyny: | Spawarka laserowa do biżuterii YAG o mocy 150 W |
|---|---|
| Wioślarz laserowy: | 150w |
| Typ lasera: | Laser YAG 1064 nm |
Przenośna maszyna do spawania złota srebra laserowego 150w Maszyna do lutowania laserowego do biżuterii
| Machine Name: | 150W YAG Desktop Jewelry Laser Welding Machine |
|---|---|
| Laser Rower: | 150W |
| Laser Type: | 1064nm YAG Laser |
Przenośna spawarka laserowa Raycus 1500 W do spawania ręcznego
| Słowa kluczowe: | Spawarka laserowa |
|---|---|
| Laser: | 1500W Raycus |
| Długość fali: | 1070nm±5nm |
Ręczna spawarka laserowa o mocy 1000 W z automatycznym podajnikiem drutu Głowica spawalnicza WXS
| Słowa kluczowe: | Spawarka laserowa |
|---|---|
| Laser: | 1000W Raycus/Max |
| Zasilacz: | 220V±10%/50Hz / 380V±10%/50Hz |
MINI 200W Biżuteria Spawarka laserowa do lutowania bransoletki z pierścionkami w kolorze platynowym
| Źródło laserowe: | jubilerska spawarka laserowa do platynowej bransoletki pierścionkowej |
|---|---|
| Źródło pompy: | Pojedyncza lampa |
| Średnica wiązki laserowej: | 0,15 ~ 2,0 mm |
Stalowa spawarka laserowa o mocy 1500 W z automatycznym podajnikiem drutu
| Słowa kluczowe: | obsługiwana spawarka laserowa światłowodowa do stali |
|---|---|
| Moc lasera: | 1000 w 1500 w 2000 w |
| Sposób pracy: | Ciągły |
2000w Mini ręczna spawarka laserowa Przenośna spawarka laserowa
| Słowa kluczowe: | Mini spawarka laserowa |
|---|---|
| Moc lasera: | 1000 w 1500 w 2000 w |
| Głowica czyszcząca: | Qilin/WSX/itd. |
Ręczna spawarka laserowa o mocy 1000 W do aluminium ze stali nierdzewnej
| Słowa kluczowe: | Mini spawarka laserowa |
|---|---|
| Moc lasera: | 1000 w 1500 w 2000 w |
| Głowica czyszcząca: | Qilin/WSX/itd. |


