Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ 3mm welding depth handheld laser welding machine ] mecz 41 produkty.
3 w 1 ręczna maszyna do czyszczenia cięcia laserowego 1500w 2000w 3000w dla metalu stali węglowej stali nierdzewnej
| Moc maszyny: | 1,5KW/2KW/3KW |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Produkty zwykłe |
Ręczna spawarka laserowa włóknowa 1,5 kW Maszyna do spawania włókna laserowego Qilin Podwójna głowa kołysania
| Moc maszyny: | 1,5KW/2KW/3KW |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Produkty zwykłe |
RL 3-w-1 Przenośna przenośna maszyna do spawania laserowego włókna 1500w 2000w 3000w z funkcją czyszczenia cięcia
| Machine Power: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Marketing Type: | Ordinary Product |
Przenośna maszyna do spawania laserowego z włókna laserowego 3 w 1 1,5 kW 2 kW 3 kW ochłodzona wodą do spawania metalu
| Moc maszyny: | 1,5KW/2KW/3KW |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Produkty zwykłe |
1500w/2000w Maszyna do spawania laserowego z włókna ręczne do małych i delikatnych prac spawania
| Collimating Focal Length: | F50mm |
|---|---|
| Machine Dimensions: | 58*34*78CM |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
Przenośna maszyna do spawania laserowego 1500W 2000W Ręczna maszyna do spawania laserowego z włókna do spawania metalu
| Interfejs światłowodowy: | QBH |
|---|---|
| Zakres długości fali: | 1070±20nm |
| Moc nominalna: | 1500 W/2000 W |
Producent Ręczna maszyna do spawania laserowego z włókna 1500w 2000w Ręczna spawarka laserowa do arkuszy metalowych
| Interfejs światłowodowy: | QBH |
|---|---|
| Zakres długości fali: | 1070±20nm |
| Moc nominalna: | 1500 W/2000 W |
Wielofunkcyjna 3 w 1 ręczna laserowa maszyna do cięcia 1500w 2000w 3000w
| Interfejs światłowodowy: | QBH |
|---|---|
| Zakres długości fali: | 1070±20nm |
| Moc nominalna: | 1500 W/2000 W |
Maszyna do spawania laserowego z włókna chłodzącego powietrzem 1500W 2000W 3000W do spawania metalu aluminium
| Szczegóły pakowania: | Pudło ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-9 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union |
Przenośna spawarka laserowa z 7-calowym przemysłowym ekranem LED 32 zestawy ustawione wstępnie parametry i 48 kg wagi
| Moc wyjściowa: | 1500 W. |
|---|---|
| Waga: | 48 kg |
| Typ lasera: | Ciągła spawarka laserowa światłowodowa |


