Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ 3mm welding depth handheld laser welding machine ] mecz 41 produkty.
3 w 1 Ręczna Maszyna do czyszczenia cięcia laserowego z włókna laserowego 1500W 2000W 3000W Laserowy sprzęgacz
| Machine Power: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Marketing Type: | Ordinary Product |
Spawarka laserowa 1500w 2000w 3 w 1 ręczna spawarka
| Główna funkcja: | Ręczna maszyna do czyszczenia cięcia spawalniczego 3 w 1 |
|---|---|
| Słowa kluczowe: | maszyna do czyszczenia cięcia laserowego |
| 3 w 1: | Spawanie, czyszczenie, cięcie |
MINI 1500W 2000W 3000W ręczna spawarka laserowa przenośna maszyna do spawania laserowego
| słowa kluczowe: | Kup spawarkę laserową |
|---|---|
| Słowa kluczowe 2: | Spawacze laserowe |
| Pojemność zbiornika na wodę: | Laser światłowodowy CW |
1500W 2000W Przenośny ręczny spawacz laserowy Maszyna spawalnicza Cena metalu Aluminium ze stali nierdzewnej
| Interfejs światłowodowy: | QBH |
|---|---|
| Zakres długości fali: | 1070±20nm |
| Moc nominalna: | 1500 W/2000 W |
3 w 1 ręczna spawarka laserowa 1500w 2000w 3000w Maszyna do spawania laserowego do stali węglowej z aluminium
| Interfejs światłowodowy: | QBH |
|---|---|
| Zakres długości fali: | 1070±20nm |
| Moc nominalna: | 1500 W/2000 W |
Ręczna spawarka mini rozmiar 3 w 1 Spawarka do cięcia laserowego 1500w 2000w
| Słowa kluczowe: | spawarka ręczna |
|---|---|
| Słowa kluczowe 2: | spawarka do cięcia laserowego |
| Funkcja 3 w 1: | spawanie, czyszczenie i cięcie |
3 w 1 ręczna maszyna do cięcia spawania laserowego włókna 1500W 2000W 3000W Maszyna do spawania laserowego metalu
| Interfejs światłowodowy: | QBH |
|---|---|
| Zakres długości fali: | 1070±20nm |
| Moc nominalna: | 1500 W/2000 W |
Wielofunkcyjna ręczna sprzęgaczka do oczyszczania 3 w 1 laserowa 1500w 2000w 3000w dla stali nierdzewnej
| Moc maszyny: | 1,5KW/2KW/3KW |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Produkty zwykłe |
1000W 1500W 2000W Laserowa maszyna do usuwania rdzy Projekt ręczny
| Typ lasera: | Laserowa maszyna do usuwania rdzy |
|---|---|
| Moc lasera: | 1000W 1500W 2000W |
| Styl chłodzenia: | Agregat wody lodowej S&A i inne opcjonalne |
Przenośna laserowa maszyna do czyszczenia rdzy o mocy 1000 W Długość fali 1064 nm
| Typ lasera: | laserowa maszyna do czyszczenia rdzy |
|---|---|
| Moc lasera: | 1000W 1500W 2000W |
| Styl chłodzenia: | Wbudowane chłodzenie wody lodowej |


