Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ 50w fiber laser marking engraving machine ] mecz 154 produkty.
10000 mm / S Fiber Laser Marking Machine 50w Fiber Laser Engraver do metalu
| Podanie: | laserowy grawer światłowodowy do metalu |
|---|---|
| Dokładność pracy: | 0,001 mm |
| Obsługiwany format graficzny: | AI, PLT, DXF, BMP, DST, DWG, LAS, DXP |
Przenośna maszyna do grawerowania laserowego na metalu z grawerowaniem laserowym wyprodukowana w Chinach
| Nazwa produktu: | przenośna maszyna do znakowania laserowego włókna |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
Maszyna do znakowania laserem światłowodowym z automatycznym ustawianiem ostrości Max Raycus JPT
| Waga (kg): | 20 kg |
|---|---|
| Obszar znakowania: | 100 mm * 100 mm |
| Moc lasera: | 20w 30w 50w 60w 70w |
20-watowa maszyna do znakowania laserem światłowodowym z wbudowaną funkcją automatycznego ustawiania ostrości podnośnika elektrycznego
| Nazwa produktu: | Maszyna do znakowania laserem światłowodowym 20 w |
|---|---|
| Stan: schorzenie: | 100% nowy |
| Oprogramowanie sterujące: | EZCAD |
30w 50w Desktop Fiber Laser Marking Grawerka do metalu
| Nazwa produktu: | Maszyna do znakowania laserowego na biurku |
|---|---|
| Moc: | 20w / 30w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
20w 30w 50w Maszyna do znakowania laserem światłowodowym Grawer z uszami zwierząt
| Długość fali lasera: | 1064nm |
|---|---|
| Moc lasera: | 20W / 30W / 50W |
| Rozmiar obszaru roboczego: | 100*100mm (regulowany) |
20W 30W 50W 70W Mała przenośna maszyna do znakowania laserowego z włókna
| Model maszyny: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Minimalna szerokość linii: | 0,012 mm |
| Powtarzająca się precyzja: | ±0,003 mm |
Zindywidualizowana maszyna do oznakowania laserowego 20w 30w 50w 70w z minimalnym znakiem 0,15mm
| Model maszyny: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Minimalna szerokość linii: | 0,012 mm |
| Powtarzająca się precyzja: | ±0,003 mm |
1064nm Maszyna do grawerowania ze stali nierdzewnej 50w Fiber Laser Marker
| Nazwa produktu: | Gorący sprzedam laserową maszynę do grawerowania 50w światłowodowego znakowania laserowego |
|---|---|
| Moc lasera: | 50 W. |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm (i inne) |
Mała zamknięta maszyna do znakowania laserowego włókien 3d Złota srebrna biżuteria
| Słowo kluczowe: | Maszyna do znakowania laserem światłowodowym 3D |
|---|---|
| Źródło laserowe: | JPT (Max, Raycus opcjonalnie) |
| Oprogramowanie sterujące: | EZCAD 2/3 |


