Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ 50w fiber laser marking engraving machine ] mecz 154 produkty.
Split Design 30W Fiber Laser Marking Machine Desktop Fiber Laser Engraver
| Model maszyny: | 30-watowa maszyna do znakowania laserowego |
|---|---|
| Źródło laserowe: | Laser światłowodowy |
| Moc lasera: | 30 W. |
30w Maxphotonics Fiber Laser Marking Machine Oprogramowanie EZCAD 1064nm do metalu
| Źródło laserowe: | Maxfotonika |
|---|---|
| Słowo kluczowe: | Maszyna do znakowania laserowego 30w |
| Moc lasera: | 20 wat 30 wat 50 wat |
Maszyna do znakowania laserem światłowodowym o dużej prędkości 50 W z Raycus
| Stan: | 100% nowy |
|---|---|
| Tryb chłodzenia: | Chłodzenie powietrzem |
| Oprogramowanie sterujące: | Oprogramowanie EZCAD |
Miniaturowa metalowa maszyna do znakowania laserowego światłowodów Grawer laserowy 30w
| Imię: | laserowe urządzenie do wytrawiania metalu |
|---|---|
| Moc lasera: | 20 W / 30 W / 50 W. |
| Długość fali lasera: | 1064nm |
Zintegrowana maszyna do znakowania laserem światłowodowym 3D o mocy 20 W do głębokiego grawerowania
| Model: | 20 w, 30 w, 50 w, 70 w |
|---|---|
| Powtarzana precyzja: | ± 0,003 mm |
| Żywotność modułu lasera światłowodowego: | 100 000 godzin |
Metalowa maszyna do znakowania laserowego 60khz 1064nm 20w
| Nazwa produktu: | Maszyna do grawerowania laserowego włókien przemysłowych |
|---|---|
| moc: | 20 W / 30 W / 50 W. |
| Obszar roboczy: | 200 * 200 mm (OPCJONALNIE) |
Maszyna do znakowania laserowego z włókna metalowego 20W 30W 50W Przenośna ręczna mini maszyna do grawerowania laserowego
| Szczegóły pakowania: | Drzewna obudowa |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-9 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union |
Przenośna maszyna do znakowania laserem światłowodowym 20 W do metalu Stal nierdzewna Mosiądz Aluminium
| Rozmiar plamki w ognisku: | 0,15 mm |
|---|---|
| Zakres znakowania: | 110x110 ~ 300x300 |
| Szybkość znacznika: | ≤15000 mm / s |
Laserowa maszyna do znakowania stacji roboczych Q - Wysoka prędkość znakowania z przełączaniem
| Nazwa produktu: | Stacja robocza Q-switched Fiber Laser Marker Grawerka do zastosowań przemysłowych |
|---|---|
| Moc: | 30 W / 50 W / 100 W |
| Obszar roboczy: | 300 * 300 mm |


