Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ ezcad software fiber laser marking machine ] mecz 95 produkty.
30W 50W Maszyna do znakowania laserowego włókien do metalowej płyty / aluminium / srebra
| Nazwa produktu: | Typ Pulpitu Grawerowanie na metalu Frezarka do znakowania laserowego z laserem MAX do metalu, alumin |
|---|---|
| Moc: | 30 W 50 W |
| Obszar roboczy: | 100 * 100 mm / 150 * 150 mm (opcjonalnie) |
Nieśmiertelnik Tabliczka z nazwą 20W Przenośna laserowa maszyna do znakowania laserowego z metalowym i plastikowym materiałem
| Nazwa produktu: | Mini-laserowa maszyna do znakowania |
|---|---|
| Moc lasera: | 20 W 30 W |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
Przemysłowa maszyna do znakowania laserem światłowodowym Wysoka prędkość znakowania za pomocą źródła Maxphotonics
| Nazwa produktu: | Maszyna do grawerowania laserem światłowodowym |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
50W Głębokie grawerowanie Mopa Kolorowa metalowa stalowa maszyna do znakowania laserowego 3d
| Nazwa produktu: | przenośna grawerka laserowa do włókien |
|---|---|
| Moc lasera: | 50 W. |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
Głębokie grawerowanie Głębokość 0,4 mm Maszyna do znakowania laserem światłowodowym 50 W Łatwa konserwacja
| Nazwa produktu: | Maszyna do znakowania laserem światłowodowym do głębokiego grawerowania |
|---|---|
| Moc lasera: | 50 W. |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm (opcjonalnie) |
Maszyna do grawerowania laserowego 30W do grawerowania metali
| Nazwa produktu: | przenośna maszyna do znakowania laserowego włókna |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
20w przenośna maszyna do znakowania laserowego o dokładności 0,01 mm do oświetlenia LED
| Aplikacji:: | Znakowanie laserowe |
|---|---|
| Typ lasera:: | Laser światłowodowy |
| Certyfikacji:: | CE |
Przenośna maszyna do grawerowania laserowego na metalu z grawerowaniem laserowym wyprodukowana w Chinach
| Nazwa produktu: | przenośna maszyna do znakowania laserowego włókna |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
Maszyna do grawerowania laserem światłowodowym do znakowania metali i tworzyw sztucznych
| Nazwa produktu: | przenośna maszyna do znakowania laserowego włókna |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
Zamknięta laserowa maszyna do grawerowania o mocy 20 W do złotej biżuterii
| Słowa kluczowe: | Zamknięta maszyna do znakowania laserem światłowodowym |
|---|---|
| Obszar znakowania: | 100*100mm |
| Marka źródła lasera: | JPT, MAX lub Raycus |


