Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ ezcad software fiber laser marking machine ] mecz 95 produkty.
Przenośna maszyna do grawerowania laserem światłowodowym, laserowy system znakowania 220v
| Nazwa produktu: | przenośna maszyna do znakowania laserowego włókna |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
Split Design Desktop Fiber Laser Grawer 50W Maszyna do znakowania laserowego
| Powtórz precyzję: | ± 0,002 mm |
|---|---|
| Min. Postać: | 0,15 mm |
| Rozmiar plamki w ognisku: | 0,15 mm |
220V 50HZ Biżuteria do znakowania laserowego z funkcją automatycznego ustawiania ostrości
| Nazwa produktu: | laserowa maszyna do znakowania biżuterii |
|---|---|
| Oprogramowanie sterujące: | Oprogramowanie JCZ |
| Temperatura pracy: | 0℃-40℃ |
Maszyna do znakowania laserowego RL-P Maszyna do znakowania laserowego drukarki laserowej 20w
| Słowa kluczowe: | maszyna do znakowania laserowego 20w |
|---|---|
| Podanie: | maszyna do znakowania drukarek laserowych |
| Obszar znakowania: | 100~150mm (zakres opcjonalny) |
Laserowa maszyna do znakowania UV 800 W 200 kHz 7000 mm / s z klawiaturą
| Nazwa produktu: | Maszyna do znakowania laserowego 3W UV |
|---|---|
| Dokładność pracy: | 0,01 mm |
| Oprogramowanie sterujące: | EZCAD |
Maszyna do znakowania laserowego AIO Pro 20w Wysoce zintegrowana kontrola oprogramowania EZCAD / JCZ
| Średnia moc wyjściowa: | 20W |
|---|---|
| Rozmiar maszyny: | 146*367*157mm |
| Ciężar maszyny: | 6,7 kg |
Maszyny do znakowania laserowego Energy Box Auto Focus 10000 mm / S do pierścionków jubilerskich
| Obszar znakowania: | 100*100mm |
|---|---|
| Marka źródła lasera: | MAX |
| Cechy: | Funkcja automatycznego ustawiania ostrości |
Maszyna do oznakowania laserowego UV 1064nm 3w 5w ISO Ce
| Typ lasera: | Laser światłowodowy |
|---|---|
| Tryb chłodzenia: | chłodzenie powietrzem |
| Waga (kg): | 50 kg |
Chłodzenie powietrzem 40w Laser Engraver Maszyna do znakowania laserowego do szkła metalowego
| Moc lasera: | 20 W-100 W. |
|---|---|
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm (opcjonalnie) |
| Zasilacz: | 220 V. |
3D przenośny grawer laserowy z włókna metalowego aluminiowa maszyna do znakowania laserowego
| Model maszyny: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Minimalna szerokość linii: | 0,012 mm |
| Powtarzająca się precyzja: | ±0,003 mm |


