Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ fiber laser cleaning machine 200w ] mecz 46 produkty.
Ręczna maszyna do czyszczenia laserowego 100 W 300 W Metoda chłodzenia powietrzem
| Moc: | 200W, 100W, 300W |
|---|---|
| Waga: | 45 kg |
| Aplikacja: | Czyszczenie powierzchni z rdzy |
100w pulsowa ręczna laserowa czyszcząca maszyna do usuwania rdzy
| Obowiązujący materiał: | aluminium, metal |
|---|---|
| Moc lasera: | 100W, 200W, 300W |
| Typ lasera: | Laser światłowodowy |
Maszyna do czyszczenia laserowego z plecakami pulsowymi 100w Maszyny do czyszczenia laserowego Maszyny do produkcji drewna Silnik CNC Motocykl ręczny
| Szczegóły pakowania: | Pudło ze sklejki |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-9 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union |
Ręczna maszyna do czyszczenia laserem Źródło elektryczne IPG do usuwania rdzy
| Nazwa produktu: | Fibre Laser Cleaning System |
|---|---|
| Moc lasera: | 100w / 200w |
| Źródło: | Laser światłowodowy |
Chłodzona powietrzem laserowa maszyna do czyszczenia rdzy 200w 100w pulsacyjnego lasera światłowodowego MOPA
| Typ lasera: | maszyna do czyszczenia laserowego rdzy |
|---|---|
| Moc lasera: | Laser światłowodowy Mopa |
| Dostępna moc: | 100 w 200 w 300 w |
Maszyna do czyszczenia laserem światłowodowym o mocy 100 W Chłodzenie powietrzem / wodą do usuwania farb rdzy
| Nazwa produktu: | Fiber Laser Cleaner do usuwania rdzy / farb |
|---|---|
| Moc lasera: | 100W |
| Źródło: | 1064NM |
Biżuteria 50w 7000mm / s Fibre Laser Marking Machine
| Nazwa produktu: | laserowa maszyna do znakowania |
|---|---|
| moc: | 50 W. |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
Ręczna maszyna do czyszczenia laserem impulsowym o mocy 100 w 200 w do usuwania rdzy
| Nazwa produktu: | System czyszczenia laserem światłowodowym |
|---|---|
| Moc lasera: | 100 w / 200 w |
| Źródło: | Laser światłowodowy |
Jednofazowa 220 V chłodząca powietrzem maszyna do czyszczenia laserem 200 W z certyfikatem CE
| Nazwa handlowa:: | Riselaser |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia:: | Shenzhen, Chiny (kontynent) |
| Moc lasera:: | 100 W. |
Q - Switched Fiber Laser Source Maxphotonics 200W dla przemysłu do czyszczenia metalu
| Nazwa produktu: | Źródło lasera fiber |
|---|---|
| Moc lasera: | 200W |
| Długość fali: | 1064NM |


