Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ fiber laser cleaning machine 200w ] mecz 46 produkty.
Laserowa maszyna do usuwania rdzy o mocy 1000 W z czyszczenia laserowego Riselaser
| Nazwa produktu: | Maszyna do czyszczenia laserem światłowodowym |
|---|---|
| Moc lasera: | 100 W / 200 w / 500 w / 1000 w |
| Nazwa handlowa: | Riselaser |
Maszyna do czyszczenia laserowego o wysokiej energii 5mJ Precyzyjne pozycjonowanie do głębokiego usuwania lakieru
| Nazwa produktu: | 5mJ High Energy 200w Q-switching Fiber Laser Cleaning System do głębokiego usuwania farby |
|---|---|
| Moc lasera: | 200W |
| Źródło: | Laser światłowodowy |
Maszyna do usuwania rdzy laserem światłowodowym, przenośny laserowy metalowy środek czyszczący o mocy 100 W.
| Nazwa produktu: | Fibre Laser Cleaning System / laserowe urządzenie czyszczące |
|---|---|
| Moc lasera: | 100w / 200w |
| Źródło: | Laser światłowodowy |
1064nm Dwuosiowa laserowa maszyna do czyszczenia metalu Pilot zdalnego sterowania
| Typ lasera: | Laserowa maszyna do czyszczenia metalu |
|---|---|
| Długość kabla światłowodowego: | 3-5 mln |
| Moc lasera: | 100W/200W |
Przenośna maszyna do oczyszczania pulsu laserowego włókien 100W/200W Narzędzie do usuwania rdzy na wielu powierzchniach dla metalu
| Władza: | 100w, 200w |
|---|---|
| Typ lasera: | Laser światłowodowy |
| Gwarancja podstawowych komponentów: | 2 lata |
Maszyna do automatycznego czyszczenia laserem, urządzenie do czyszczenia laserem światłowodowym o mocy 100 W Źródło 1064 nm
| Nazwa produktu: | Fiber Laser Cleaner do usuwania rdzy / farb |
|---|---|
| Moc lasera: | 100W |
| Źródło: | 1064NM |
Przemysłowy środek czyszczący do lasera światłowodowego o wysokiej dokładności Usuwanie rdzy z metalu
| Moc: | 200W, 100W |
|---|---|
| Wymiar (dł. * szer. * wys.): | 538*411*685mm |
| Marka źródła laserowego: | RAYCUS |
200W 100J YAG Spawarka biżuterii Okulary Spawarka laserowa z włóknem szklanym
| Nazwa produktu: | Spawarka YAG 200W 100J Biżuteria Spawarka laserowa |
|---|---|
| Branże aplikacji: | Biżuteria, 3c, okulary |
| Źródło laserowe: | Laser Yag 200W |
Maszyna do czyszczenia metalu laserem 100W do usuwania plam z metalu / oleju
| Nazwa produktu: | Fiber Laser Cleaning Machine 100W do usuwania rdzy metalowej i plam olejowych |
|---|---|
| Moc lasera: | 100 W. |
| Źródło: | Laser światłowodowy |
200W 100W 50W laserowa maszyna do usuwania rdzy Obraz olejny Metal Steel Stone Cleaner
| Typ lasera: | Przenośna laserowa maszyna do czyszczenia o mocy 200 W |
|---|---|
| Długość kabla światłowodowego: | 3-5 mln |
| Energia impulsu: | 1,5 mJ |


