Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ fiber laser marking machine ] mecz 334 produkty.
Chłodząca powietrzem maszyna do znakowania laserem światłowodowym 1064nm do metalowej płytki drukowanej
| Nazwa produktu: | Nowy model ręcznego światłowodowego markera laserowego do metalowych układów scalonych |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w / 30w |
| Obszar roboczy: | 110 x 110 mm |
Przenośna maszyna do znakowania laserowego na pulpicie 110 * 110mm
| Nazwa produktu: | Przenośny laserowy marker do komputerów stacjonarnych |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
High Precision Fiber Laser Marking Machine Elektryczna ramka podnosząca 1064mm długości fali
| Nazwa produktu: | Efektywny kosztowo laserowy marker światłowodowy |
|---|---|
| Moc: | 20w / 30w / 50w |
| Obszar roboczy: | 200 * 200 mm |
Kompaktowa zamknięta światłowodowa maszyna do znakowania laserowego zapewniająca znakowanie bezpieczeństwa
| Nazwa produktu: | maszyna do znakowania pinów |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
Wolnostojąca maszyna do znakowania laserowego o niskiej mocy do elektronicznych części zamiennych
| Nazwa produktu: | Wolnostojący ekonomiczny światłowodowy marker laserowy |
|---|---|
| Moc: | 20w / 30w / 50W / 100W |
| Obszar roboczy: | 200 * 200 mm |
50W Głębokie grawerowanie Mopa Kolorowa metalowa stalowa maszyna do znakowania laserowego 3d
| Nazwa produktu: | przenośna grawerka laserowa do włókien |
|---|---|
| Moc lasera: | 50 W. |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
Przenośna maszyna do znakowania laserem światłowodowym 1064 nm 20 W.
| Długość fali: | 1064nm |
|---|---|
| Moc lasera: | 20 W. |
| Obszar roboczy: | 100 * 100 mm (regulowany) |
Q-Switched Small Fiber Laser Marking Machine z opcjonalnymi silnikami serwo
| Nazwa produktu: | Maszyna do grawerowania laserowego znaczników światłowodowych |
|---|---|
| moc: | 20 W / 30 W / 50 W. |
| Obszar roboczy: | 300 * 300 mm |
Grawer laserowy światłowodowy o mocy 100 w Maszyna do grawerowania laserowego światłowodu do metalu
| Nazwa produktu: | Mini przenośny laser |
|---|---|
| Oprogramowanie sterujące: | MAXCAD |
| Źródło laserowe: | Max lub Raycus |
Bardzo zintegrowana 20w Maszyna do znakowania laserowego włókien Stabilna konstrukcja do metalu / plastiku
| Nazwa produktu: | Wysoce zintegrowany laserowy znacznik światłowodowy do znakowania metalu i plastiku |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 200 * 200 mm |


