Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ fiber laser marking machine ] mecz 334 produkty.
Przenośna maszyna do grawerowania laserem światłowodowym, laserowy system znakowania 220v
| Nazwa produktu: | przenośna maszyna do znakowania laserowego włókna |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
Ruchoma głowica skanująca Ręczna maszyna do znakowania laserowego do złotej biżuterii
| Nazwa produktu: | Ręczna maszyna do znakowania laserem światłowodowym |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm (opcjonalnie) |
Handheld Mini Fibre Color Marker laserowy 20W 7000mm / s Prędkość AC220V / 50HZ
| Nazwa produktu: | Przenośna ręczna mini laserowa maszyna do znakowania kolorami o mocy 20W |
|---|---|
| Moc: | 20 W / 30 W / 50 W. |
| Szybkość znakowania: | < 7000 mm / s |
Desktop 30W Laserowa maszyna do znakowania 3D 1064nm High Speed Galvo Scanning
| Nazwa produktu: | Głębokie grawerowanie 30w 50w 100w Pulpitowa laserowa maszyna do znakowania na metalowym znakowaniu |
|---|---|
| Moc: | 30 W 50 W 100 W. |
| Obszar roboczy: | 100 * 100 mm |
Lekka maszyna do znakowania laserowego UV o mocy 0,1 mJ do drewna z tworzywa sztucznego PP z PVC
| Nazwa produktu: | Maszyna do znakowania laserowego 3W UV |
|---|---|
| Dokładność pracy: | 0,01 mm |
| Oprogramowanie sterujące: | EZCAD |
0.01mm Dokładność laserowa maszyna do znakowania UV do szklanego kryształu białego plastiku
| Nazwa produktu: | Laserowa maszyna do znakowania 5W UV |
|---|---|
| Dokładność pracy: | 0,01 mm |
| Oprogramowanie sterujące: | EZCAD |
Przenośna maszyna do znakowania laserowego ze stali nierdzewnej UV EZCAD do metalu
| Nazwa produktu: | Laserowa maszyna do znakowania 5W UV |
|---|---|
| Dokładność pracy: | 0,01 mm |
| Oprogramowanie sterujące: | EZCAD |
Sterowana komputerowo mini metalowa maszyna do znakowania laserowego złotej biżuterii
| Model: | laserowa maszyna do grawerowania biżuterii |
|---|---|
| Moc lasera: | 20 W / 30 W / 50 W / 100 W. |
| Dotyczy materiału: | Metalowy plastik |
Raycus Source Latająca maszyna do znakowania laserowego Grawer laserowy do metalu Złoto Srebro
| moc: | 20 W / 30 W / 50 W. |
|---|---|
| Marka źródła laserowego: | Raycus |
| Podanie: | Znakowanie laserowe |
Przenośna maszyna do grawerowania laserem światłowodowym 20 W Maszyna do znakowania laserowego ze stali nierdzewnej
| Słowa kluczowe: | Maszyna do grawerowania laserem światłowodowym 20 w |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa: | 20W |
| Marka lasera: | MAX |


