Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ fiber laser marking machine ] mecz 334 produkty.
Protable 3D 1064nm Color Laser Grawer Kolorowa maszyna do znakowania laserowego
| Model: | 20 w, 30 w, 50 w, 70 w |
|---|---|
| Minimalna szerokość linii: | 0,012 mm |
| Powtarzana precyzja: | ± 0,003 mm |
Maszyna do znakowania laserowego AIO Pro 20w Wysoce zintegrowana kontrola oprogramowania EZCAD / JCZ
| Średnia moc wyjściowa: | 20W |
|---|---|
| Rozmiar maszyny: | 146*367*157mm |
| Ciężar maszyny: | 6,7 kg |
Mini 20-watowa maszyna do grawerowania laserem światłowodowym do metalu aluminium
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Obszar znakowania: | 150mm * 150mm |
| Źródło laserowe: | IPG Raycus Max JPT |
Maszyna do znakowania włókien 100 kHz ze zwierzęcym kolczykiem Biżuteria Marker laserowy
| Moc lasera: | 20,30,50W |
|---|---|
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm (opcjonalnie) |
| Gwarancja: | 1 rok |
Maszyna do cięcia laserowego włókna rurowego metalu 1000w 3000w Prędkość 1-60m/min
| Zastosowanie: | cięcie laserowe |
|---|---|
| Obszar cięcia: | 1500*3000mm |
| Oprogramowanie sterujące: | EZCAD |
Chłodziarka do wody Spawarka laserowa z metalowym włóknem 1KW 1,5kW 2kW 3kW
| Marka źródła laserowego:: | Maks |
|---|---|
| Energia pojedynczego impulsu: | 1000 W, 1500 W, 2000 |
| Długość fali: | 1070 |
6-osiowe ramię robota Metalowa spawarka laserowa Auto Robotic Equipment
| Obowiązujący materiał: | Metal |
|---|---|
| Raport z testów maszyn: | Pod warunkiem, że |
| Marka źródła laserowego: | RAYCUS |
Mini Fiber Laser Marking Engraving Machine Przenośny 20w 25w 50w
| Szczegóły pakowania: | Drzewna obudowa |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-9 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union |
6KG Protable Animal Ear Tag Maszyna do znakowania laserowego Maszyna do trawienia laserem światłowodowym 20w
| Średnia moc wyjściowa: | 20W |
|---|---|
| Metoda kontroli: | Ekran dotykowy |
| Waga netto maszyny: | 6 kg |
Wielofunkcyjna maszyna do oznakowania laserem UV Mopa Farbowa Fiber Laser Marking 20w 30w Mała drukarka laserowa
| Szczegóły pakowania: | Drzewna obudowa |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-9 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union |


