Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ fiber laser marking machine ] mecz 334 produkty.
Wielofunkcyjna maszyna do oznakowania laserowego UV do przenośnej i precyzyjnej technologii oznakowania laserowego włókna
| Szczegóły pakowania: | Drzewna obudowa |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-9 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union |
Przenośna maszyna do grawerowania laserowego włókna do kodowania mini metalowych płytek nazwowych
| Szczegóły pakowania: | Drzewna obudowa |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-9 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union |
Chłodzenie powietrzem 40w Laser Engraver Maszyna do znakowania laserowego do szkła metalowego
| Moc lasera: | 20 W-100 W. |
|---|---|
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm (opcjonalnie) |
| Zasilacz: | 220 V. |
Mopa Kolorowa Wielofunkcyjna Maszyna do oznakowania laserem UV 20w 30w Mała drukarka laserowa
| Szczegóły pakowania: | Drzewna obudowa |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-9 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union |
70*70 mm/100*100 mm 0,01 mm Przenośna maszyna do oznakowania laserowego dla samochodów
| Szczegóły pakowania: | Drzewna obudowa |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-9 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union |
Antyrefleksyjna 20w laserowa maszyna do cięcia włókien metalowych Marker do butelek dla zwierząt domowych
| produkt: | wysokiej jakości marker do butelek dla zwierząt |
|---|---|
| Materiał do znakowania: | cały metal |
| Stół roboczy: | 3D / 2D |
Bezpyłowa maszyna do znakowania laserem światłowodowym 20W Desktop Laser Grawer
| Minimalna szerokość linii: | 0,02 mm |
|---|---|
| Minimalna liczba znaków: | 0,15 mm |
| Dokładność powtarzalności: | ± 0,002 mm |
Maszyny do znakowania laserowego Energy Box Auto Focus 10000 mm / S do pierścionków jubilerskich
| Obszar znakowania: | 100*100mm |
|---|---|
| Marka źródła lasera: | MAX |
| Cechy: | Funkcja automatycznego ustawiania ostrości |
Chłodzenie powietrzem Metalowa grawerka laserowa Środowisko przemysłowe 2 lata gwarancji
| Nazwa produktu: | Zamknięta pulpitowa maszyna do znakowania laserowego MINI do znakowania przemysłowego 20 W. |
|---|---|
| Moc lasera: | 20W |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm (opcjonalnie) |


