Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ fiber laser marking machine ] mecz 334 produkty.
1500w/2000w Maszyna do spawania laserowego z włókna ręczne do małych i delikatnych prac spawania
| Collimating Focal Length: | F50mm |
|---|---|
| Machine Dimensions: | 58*34*78CM |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
Maszyna do znakowania laserowego ze stali nierdzewnej o mocy 30 W z dużym stołem warsztatowym do metali
| Moc: | 30W 50W 100W (opcjonalnie) |
|---|---|
| Obszar roboczy: | 150*150mm (OPCJONALNIE) |
| Prędkość znakowania: | <7000 mm/s |
Maszyna do cięcia laserowego włókien przemysłowych CNC do metalu z stali i blachy aluminiowej
| Typ lasera: | Laser światłowodowy |
|---|---|
| Prędkość cięcia: | 120m/min |
| Tryb chłodzenia: | Chłodzenie wodne |
Kollimacyjna długość ogniskowa F50mm Przenośna maszyna do spawania laserowego z włókna do szybkiego spawania
| Rated Power: | 1500w/2000w |
|---|---|
| Wavelength Range: | 1070±20nm |
| Net Weight: | 180kg |
Maszyna do oczyszczania laserowego włókna 150W ≤ 5% Niestabilność mocy wyjściowej do oczyszczania precyzyjnego
| Nazwa produktu: | Przenośna przenośna maszyna do usuwania rdzy laserowa 50W sprzęt do czyszczenia plecaków laserowych |
|---|---|
| Częstotliwość powtarzania impulsów (kHz): | 20-400, 20-2000 |
| Zakres regulacji mocy (%): | 10-100 |
Maszyna do znakowania laserowego Co2 80KHz z galwanometrem o dużej prędkości
| Podanie: | Znakowanie laserowe |
|---|---|
| Moc lasera: | 30 W / 60 W. |
| Obszar znakowania: | 110 mm * 110 mm lub inne |
Szklana butelka Butelka UV Laserowa maszyna do znakowania 3W 5W 8W 10W Chłodzenie wodą Dokładność 0,003 mm
| Nazwa produktu: | Znakowanie laserowe UV Biała maszyna do szklanych butelek 3W 5W 8W 10W |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | Riselaser |
| Typ lasera: | UV |
Split Design Desktop Fiber Laser Grawer 50W Maszyna do znakowania laserowego
| Powtórz precyzję: | ± 0,002 mm |
|---|---|
| Min. Postać: | 0,15 mm |
| Rozmiar plamki w ognisku: | 0,15 mm |
3D przenośny grawer laserowy z włókna metalowego aluminiowa maszyna do znakowania laserowego
| Model maszyny: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Minimalna szerokość linii: | 0,012 mm |
| Powtarzająca się precyzja: | ±0,003 mm |
Maszyna do oznaczania laserowego CO2 do drewna i materiałów niemetalicznych Min. szerokość linii 0,012 mm
| Model maszyny: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Minimalna szerokość linii: | 0,012 mm |
| Powtarzająca się precyzja: | ±0,003 mm |


