Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ fiber laser marking machine ] mecz 334 produkty.
220V 50HZ Biżuteria do znakowania laserowego z funkcją automatycznego ustawiania ostrości
| Nazwa produktu: | laserowa maszyna do znakowania biżuterii |
|---|---|
| Oprogramowanie sterujące: | Oprogramowanie JCZ |
| Temperatura pracy: | 0℃-40℃ |
Maszyna do znakowania laserowego RL-P Maszyna do znakowania laserowego drukarki laserowej 20w
| Słowa kluczowe: | maszyna do znakowania laserowego 20w |
|---|---|
| Podanie: | maszyna do znakowania drukarek laserowych |
| Obszar znakowania: | 100~150mm (zakres opcjonalny) |
3m długości włókna ręczna maszyna do czyszczenia laserowego z włókien włókiennych dla przemysłu
| Fibre length(m): | 3, 3/5 |
|---|---|
| Product Description: | Suitcase Fiber Laser Cleaning Machine Rust Oil Paint Oxides Removal For Car Parts Aerospace Industry. Laser cleaning machine is the latest high-tech product. Easy to install, operate, easy to achieving automation. Plug in power, turn on and start cleaning |
| Product Category: | Laser Cleaning Machine |
Maszyna do znakowania laserowego UV do skóry z tworzywa sztucznego z tkaniny szklanej o dobrej jakości wiązki światła
| Nazwa produktu: | Optyczna maszyna do znakowania laserowego UV 3W 5W 10W |
|---|---|
| Typ lasera: | Laser UV |
| Tryb chłodzenia: | Chłodzenie wodne |
5W Cnc Laserowa maszyna do znakowania Chłodzenie wodą 50 ~ 60Hz Do plastikowych plomb zabezpieczających
| Nazwa produktu: | 5W UV Laser Marker Laserowa maszyna do znakowania UV do plastikowych plomb zabezpieczających |
|---|---|
| Oprogramowanie sterujące: | EZCAD |
| Tryb chłodzenia: | Chłodzenie wodne |
Laserowa maszyna do znakowania UV 800 W 200 kHz 7000 mm / s z klawiaturą
| Nazwa produktu: | Maszyna do znakowania laserowego 3W UV |
|---|---|
| Dokładność pracy: | 0,01 mm |
| Oprogramowanie sterujące: | EZCAD |
1064nm Fiber Laser Marker Machine 20w do drukowania daty produkcji
| Słowa kluczowe: | Drukarka laserowa |
|---|---|
| Źródło laserowe: | laser światłowodowy 20W |
| Jakość wiązki M22: | ≤1,4 |
Maszyna do grawerowania laserowego 20w
| Długość fali: | 1064nm |
|---|---|
| Moc lasera: | 20 W. |
| Obszar roboczy: | 100 * 100 mm (regulowany) |
Metalowa maszyna do znakowania laserowego 60khz 1064nm 20w
| Nazwa produktu: | Maszyna do grawerowania laserowego włókien przemysłowych |
|---|---|
| moc: | 20 W / 30 W / 50 W. |
| Obszar roboczy: | 200 * 200 mm (OPCJONALNIE) |
Maszyna do oznakowania laserowego UV 1064nm 3w 5w ISO Ce
| Typ lasera: | Laser światłowodowy |
|---|---|
| Tryb chłodzenia: | chłodzenie powietrzem |
| Waga (kg): | 50 kg |


