Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ fiber laser marking machine ] mecz 334 produkty.
Kompaktowe przemysłowe systemy znakowania laserowego 30 W dla komponentów elektronicznych
| Nazwa produktu: | Ekonomiczna grawerka laserowa do grawerowania laserowego do zastosowań w przemyśle |
|---|---|
| Moc: | 20w / 30w / 50W / 100W |
| Obszar roboczy: | 200 * 200 mm |
Zdejmowalna maszyna do cięcia laserem akrylowym, maszyna do znakowania metalu o wymiarach 320 * 200 mm
| Nazwa produktu: | laserowy marker światłowodowy |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w - 50W |
| Obszar roboczy: | 110 x 110 mm |
W pełni zamknięta w pełni zamknięta maszyna laserowa światłowodowa standardu UE
| Nazwa produktu: | W pełni zamknięta w pełni zamknięta maszyna laserowa światłowodowa standardu UE |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
Zamknięty znacznik grawerujący laserem światłowodowym 20w z funkcją automatycznego ustawiania ostrości
| Nazwa produktu: | AI, BMP, Dst, Dwg, DXF, DXP, LAS, PLT, inne |
|---|---|
| Stan: schorzenie: | Nowy |
| Tryb chłodzenia: | Chłodzenie powietrzem |
Maszyna do czyszczenia laserowego o masie 80 kg z laserem włóknistym o maksymalnej energii pulsu 1 mJ
| Laser safety classification: | 4 |
|---|---|
| Cooling Method: | Air-cooled |
| Max pulse energy(mJ): | 1 |
Maszyna do znakowania wszystkich w jednym, maszyna do trawienia laserowego do metalu o wysokiej wydajności
| Nazwa produktu: | Przenośny laserowy znacznik światłowodowy "wszystko w jednym" |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
Laserowa grawerka obrotowa Axis Yag, Mini ręczny laserowa matryca 51KG
| Nazwa produktu: | Przenośny marker laserowy Mini Fibre |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
Kompaktowy i przenośny laserowy znacznik światłowodowy z osłoną ochronną
| Nazwa produktu: | Kompaktowy i przenośny laserowy znacznik światłowodowy z osłoną ochronną |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
Laserowa maszyna do cięcia laserem z blachy i rur 1000 watowa głowica laserowa USA Lasermech
| Nr kat.: | RL-PT3015-1000 |
|---|---|
| Nazwa: | Maszyna do cięcia laserem światłowodowym |
| Warunek: | Nowy |
Maszyna do cięcia laserem z metalową rurą o mocy 1000W z regulowaną prędkością z automatycznym podawaniem
| Model nr.: | RL-T3015-1000 |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Laserowa maszyna do cięcia rur / metalowych włókien o mocy 1000 W z automatycznym podawaniem |
| Stan: | Nowy |


