Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ glass laser cutting systems ] mecz 84 produkty.
Maszyna do cięcia laserem ze stali 380V / 50Hz, Smart Fiber Optic Laser Cutter
| Nazwa produktu: | maszyna do cięcia laserem fiber |
|---|---|
| Typ lasera: | laser światłowodowy |
| Moc lasera: | 500-1000 w |
Przemysłowa 6000w 10000w Cnc Metal Cutting Laser Machine For Aluminium Steel Sheet
| Obowiązujący materiał: | Akryl, szkło, skóra, MDF, metal, plastik, pleksiglas, sklejka, drewno |
|---|---|
| Obszar cięcia: | 3050*1525mm |
| Oprogramowanie sterujące: | EZCAD |
Maszyna do znakowania laserowego UV do skóry z tworzywa sztucznego z tkaniny szklanej o dobrej jakości wiązki światła
| Nazwa produktu: | Optyczna maszyna do znakowania laserowego UV 3W 5W 10W |
|---|---|
| Typ lasera: | Laser UV |
| Tryb chłodzenia: | Chłodzenie wodne |
Laserowa maszyna znakująca do komputerów stacjonarnych 20W do znakowania metali i tworzyw sztucznych
| Nazwa produktu: | Laserowa maszyna znakująca do komputerów stacjonarnych 20W do znakowania metali i tworzyw sztucznych |
|---|---|
| Moc: | 20W |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
30w 50w Desktop Fiber Laser Marking Grawerka do metalu
| Nazwa produktu: | Maszyna do znakowania laserowego na biurku |
|---|---|
| Moc: | 20w / 30w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
Mała grawerka metalowa o dużej mocy, światłowód do znakowania laserowego tworzyw sztucznych
| Nazwa produktu: | Zaawansowane 100 W wysokiej mocy światłowodowe znakowanie laserowe do głębokiego grawerowania i cięc |
|---|---|
| Moc: | 100W |
| Obszar roboczy: | 100 * 100 mm |
20W 30W aluminiowa maszyna do znakowania z głębokim oznakowaniem z precyzyjnym oznaczeniem
| Nazwa produktu: | Mini-laserowa maszyna do znakowania |
|---|---|
| Moc lasera: | 20 W 30 W |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
Biżuteria 50w 7000mm / s Fibre Laser Marking Machine
| Nazwa produktu: | laserowa maszyna do znakowania |
|---|---|
| moc: | 50 W. |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
3 w 1 Ręczna Maszyna do czyszczenia cięcia laserowego z włókna laserowego 1500W 2000W 3000W Laserowy sprzęgacz
| Machine Power: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Marketing Type: | Ordinary Product |
Przenośna laserowa maszyna do znakowania światłowodami z źródłem włókien światłowodowych Maxphotonics 20W
| Nazwa produktu: | Mini-laserowa maszyna do znakowania |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |


