Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ glass laser cutting systems ] mecz 84 produkty.
Ultraprecyzyjne systemy cięcia laserowego 1000W Mini laserowa precyzyjna maszyna do cięcia złota, srebra i szkła
| Typ lasera: | Laser światłowodowy |
|---|---|
| System chłodzenia: | Chłodzenie wodne |
| Prędkość cięcia: | 30m/min |
Przecinarka laserowa Cnc Co2 o mocy 150 W, płaska maszyna do cięcia laserem Chłodzenie wodą
| Nazwa produktu: | Laserowa maszyna do cięcia z płaskim łożem / grawerka co2 |
|---|---|
| Obszar roboczy: | 1300 * 2500 mm |
| Moc lasera: | Laser CO2 o mocy 100 W. |
Urządzenie do cięcia laserem papieru / drewna Co2
| Nazwa produktu: | Laserowa maszyna do cięcia płaskiego |
|---|---|
| Moc lasera: | Laser CO2 o mocy 100 W. |
| Prędkość cięcia: | <200 mm / s |
Dokładna mała wycinarka laserowa CNC, mini wycinarka laserowa do okularów
| Nazwa produktu: | Maszyna do cięcia laserem światłowodowym |
|---|---|
| Moc lasera: | 500 w / 800 w |
| Obszar roboczy: | 500 * 500 mm |
Precyzyjna mała wycinarka laserowa Cnc, Mini wycinarka laserowa do okularów
| Nazwa produktu: | maszyna do cięcia laserem światłowodowym |
|---|---|
| Moc lasera: | 500 w / 800 w |
| Obszar roboczy: | 500 * 500 mm |
Raytools BT240 Laser Machine Parts Fiber Laser Cutting Cutting 1000W 1500W
| Nazwa produktu: | głowica tnąca |
|---|---|
| Modelu: | BT-230 |
| Appliaction: | maszyna do cięcia laserem fiber |
Maszyna do cięcia laserem CO2 z płaskim łożem 100 W Opcjonalny stół roboczy w górę iw dół
| Nazwa produktu: | Laserowa maszyna do cięcia płaskiego |
|---|---|
| Obszar roboczy: | 1300 * 900 mm |
| Moc lasera: | Laser CO2 o mocy 100 W. |
Maszyna do cięcia laserowego Polywood Honeycomb Co2 1290 mm Powierzchnia do cięcia nie metalowego
| Nazwa produktu: | Laserowa maszyna do cięcia płaskiego |
|---|---|
| Obszar roboczy: | 1200 * 900 mm |
| Moc lasera: | Laser CO2 o mocy 100 W. |
6000mm Maszyna do cięcia laserem z metalową tubą Automatyczna ostrość Wysoka precyzja
| Typ lasera: | Źródło lasera światłowodowego |
|---|---|
| Obszar cięcia: | Średnica 20-200 mm |
| Tryb chłodzenia: | Chłodzenie wodne |
Chłodzenie wodne Maszyna do cięcia metalu laserem, laserowa maszyna do cięcia dla rzemiosła
| Typ lasera: | Źródło lasera światłowodowego |
|---|---|
| Tryb chłodzenia: | Chłodzenie wodne |
| aplikacji: | Dotyczy materiału |


