Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ maxphotonics metal fiber laser cutting machine ] mecz 91 produkty.
Maszyna do cięcia blach grubych z wysoką prędkością Stabilne automatyczne śledzenie osi Z.
| Nazwa produktu: | Maszyna do cięcia laserem światłowodowym |
|---|---|
| Typ lasera: | laser światłowodowy |
| Moc lasera: | 500 w / 800 w / 1000 w |
Precyzyjna maszyna do grawerowania laserowego do blachy i rury o grubości 5 mm
| Nazwa produktu: | Maszyna do cięcia laserem światłowodowym do płyt i rur |
|---|---|
| Typ lasera: | Laser światłowodowy |
| Moc lasera: | 500 w, 800 w |
W pełni zamknięty sprzęt do cięcia rurki laserowej, mały laserowy przecinak do rur Cnc 380v
| Nazwa produktu: | W pełni zamknięta maszyna do cięcia laserem rur i przewodów rurowych |
|---|---|
| Laser światłowodowy: | 1000 W. |
| Obszar roboczy: | 3000 * 1500 mm |
Maszyna do cięcia laserem światłowodowym 800W, wysoka precyzja ze stałym stołem roboczym
| Nazwa produktu: | Maszyna do cięcia laserem światłowodowym do płyt i rur |
|---|---|
| Typ lasera: | Laser światłowodowy |
| Moc lasera: | 800w |
Maszyna do cięcia laserem światłowodowym CNC 1000w z cyprysowym systemem sterowania
| Nazwa produktu: | 3015 Wysokowydajna, podwójna wycinarka laserowa do włókien metalowych |
|---|---|
| Typ lasera: | Laser światłowodowy |
| Moc lasera: | 500 W-4000 W. |
Cnc Sheet Metal 2000w Fiber Laser Tube Cutting Machine Chłodzenie wodne
| Typ lasera: | Laser światłowodowy |
|---|---|
| Prędkość cięcia: | 1-60m/min |
| Tryb chłodzenia: | Chłodzenie wodne |
Źródło laserowe o mocy 500W, światłowodowe chłodzenie wodne
| Nazwa produktu: | Źródło lasera światłowodowego |
|---|---|
| Typ lasera: | laser światłowodowy |
| Moc lasera: | 500W |
Źródło światłowodu jednomodowego 500w - cięcie blach 1000w Wysoka wydajność
| Nazwa produktu: | Źródło lasera światłowodowego |
|---|---|
| Typ lasera: | laser światłowodowy |
| Moc lasera: | 500w-1000w |
Red Light Positioning Cnc Maszyna do cięcia metalu Laser Prosta obsługa
| Nazwa produktu: | maszyna do cięcia laserem światłowodowym |
|---|---|
| Typ lasera: | Laser światłowodowy |
| Moc lasera: | 500 w, 800 w, 1000 w |
Przenośna spawarka laserowa 1500 W 3 w 1 Maszyna do czyszczenia cięcia spawalniczego
| Długość fali:: | 1070 nm |
|---|---|
| Marka źródła laserowego:: | Maks |
| Moc lasera:: | 1500 W |


