Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ maxphotonics metal fiber laser cutting machine ] mecz 91 produkty.
20W 30W Fiber Laser Marker 3D Fiber Laser Marking Machine do znakowania
| Nazwa produktu: | Mini-laserowa maszyna do znakowania |
|---|---|
| Moc lasera: | 20 W 30 W 50 W |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
2000W Sprzęt do cięcia laserem światłowodowym Przekładnia zębatkowa / zębatkowa do rur okrągłych
| Typ lasera: | Źródło lasera światłowodowego |
|---|---|
| Obszar cięcia: | Średnica 20-200 mm |
| Tryb chłodzenia: | Chłodzenie wodne |
Laserowa maszyna do cięcia rur metalowych, laserowa maszyna do cięcia Cnc do stali nierdzewnej
| Nazwa produktów: | Profesjonalna wycinarka laserowa do cięcia blach i rur |
|---|---|
| Typ lasera: | Laser światłowodowy |
| Aplikacja laserowa: | Cięcie laserowe |
Laserowa maszyna do cięcia 1000 W ze stali nierdzewnej, cięcie laserowe do cięcia metalu Chłodzenie wodą
| nazwy produktów: | Profesjonalny obcinak do rur metalowych i rur do cięcia laserem światłowodowym |
|---|---|
| Typ lasera: | laser światłowodowy |
| Zastosowanie lasera: | cięcie laserowe |
50-60Hz Cnc Laser Cutter Engraver, Cnc Laserowa maszyna do cięcia blachy 1000 Watt
| Nazwa produktu: | Maxphotonics 1000W Maszyna do cięcia laserem światłowodowym 1500 mm x 3000 mm Maszyna do grawerowani |
|---|---|
| Typ lasera: | laser światłowodowy |
| Moc lasera: | 500W |
Metalowa mała wycinarka laserowa, mała laserowa maszyna do cięcia metalu 60 m / min
| Nazwa produktu: | maszyna do cięcia laserem światłowodowym |
|---|---|
| Moc lasera: | 500 w / 800 w |
| Obszar roboczy: | 500 * 500 mm |
Sprzęt laserowy do cięcia rur / rurek Cnc Źródło IPG Wysoka dokładność położenia
| Nazwa produktu: | W pełni zamknięta maszyna do cięcia laserem światłowodowym |
|---|---|
| Inne nazwy: | Maszyna do cięcia blach 1000W |
| Obszar roboczy: | 3000 * 1500 mm |
Narzędzia sprzętowe Cięcie laserowe i grawerowanie Przekładnia zębatkowa
| Typ lasera: | Laser światłowodowy |
|---|---|
| Obszar cięcia: | 1500 * 3000 mm |
| Tryb chłodzenia: | Chłodzenie wodne |
Blacha / rury Laserowe urządzenie tnące Dwusilnikowy wysokiej klasy system CNC
| Nazwa produktu: | Maszyna do cięcia laserem światłowodowym |
|---|---|
| Laser światłowodowy: | 1000 W / 2000 w / 3000 w |
| Obszar roboczy: | 4000 * 2000 mm |
Maszyna do cięcia laserem światłowodowym dla stali miękkiej / stali nierdzewnej, rozmiar 3000 * 1500 mm
| nazwy produktów: | Maszyna do cięcia laserem światłowodowym |
|---|---|
| Typ lasera: | laser światłowodowy |
| Aplikacja laserowa: | cięcie laserowe |


