Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ mini fiber laser marker ] mecz 23 produkty.
Nieśmiertelnik Tabliczka z nazwą 20W Przenośna laserowa maszyna do znakowania laserowego z metalowym i plastikowym materiałem
| Nazwa produktu: | Mini-laserowa maszyna do znakowania |
|---|---|
| Moc lasera: | 20 W 30 W |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
Zamknięta maszyna do znakowania laserem światłowodowym 20W 30W 50W do wyrobów ze szkła pierścieniowego
| nazwa maszyny: | Zamknięta maszyna do znakowania laserem światłowodowym |
|---|---|
| Moc lasera: | 20W / 30W / 50W |
| Rozmiar oznaczenia: | 110*110mm (150*150mm) |
Przenośna mini optyczna maszyna do znakowania laserowego w konkurencyjnej cenie
| Nazwa produktu: | przenośna maszyna do znakowania laserowego włókna |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
Sterowana komputerowo mini metalowa maszyna do znakowania laserowego złotej biżuterii
| Model: | laserowa maszyna do grawerowania biżuterii |
|---|---|
| Moc lasera: | 20 W / 30 W / 50 W / 100 W. |
| Dotyczy materiału: | Metalowy plastik |
1064nm Gold Fiber Laser Engraver Maszyna do grawerowania metalu Niemieckie standardy
| Nazwa produktu: | Zamknięta pulpitowa maszyna do znakowania laserowego MINI do znakowania przemysłowego 20 W. |
|---|---|
| Moc lasera: | 20 W-100 W. |
| Pakiet: | Drewniana skrzynka |
Przenośna maszyna do znakowania laserami światłowodowymi Cena 20W 30W Metalowa maszyna do znakowania laserowego
| Nazwa produktu: | Mini-laserowa maszyna do znakowania |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
Mini 20-watowa maszyna do grawerowania laserem światłowodowym do metalu aluminium
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Obszar znakowania: | 150mm * 150mm |
| Źródło laserowe: | IPG Raycus Max JPT |
Chłodzenie powietrzem Metalowa grawerka laserowa Środowisko przemysłowe 2 lata gwarancji
| Nazwa produktu: | Zamknięta pulpitowa maszyna do znakowania laserowego MINI do znakowania przemysłowego 20 W. |
|---|---|
| Moc lasera: | 20W |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm (opcjonalnie) |
Chłodzenie powietrzem 1064nm 50W Metalowa grawerka laserowa
| Nazwa produktu: | Zamknięta pulpitowa maszyna do znakowania laserowego MINI do znakowania przemysłowego 20 W. |
|---|---|
| Moc lasera: | 50 W. |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm (opcjonalnie) |
20W Mini Desktop Laser Fiber Marker Przenośna maszyna do grawerowania laserowego
| Typ lasera: | Laser światłowodowy |
|---|---|
| Oprogramowanie sterujące: | EZCAD |
| Marka systemu sterowania: | BECKHOFF |


