Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ mini fiber laser marker ] mecz 23 produkty.
20-watowy przenośny mini-włóknowy znacznik laserowy do grawerowania pierścieni ze stali nierdzewnej
| Słowo kluczowe: | przenośny mini laserowy marker światłowodowy |
|---|---|
| Źródło laserowe: | Raycus, JPT, Max lub inne |
| Obszar grawerowania: | 110*110mm |
Wysoce zintegrowane grawerowanie laserem światłowodowym do drukowania opakowań posiłków
| Waga (kg): | 6,7 kg |
|---|---|
| Obszar znakowania: | 170mm * 170mm |
| Moc lasera: | 20w |
Laserowa grawerka obrotowa Axis Yag, Mini ręczny laserowa matryca 51KG
| Nazwa produktu: | Przenośny marker laserowy Mini Fibre |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
20W 30W Fiber Laser Marker 3D Fiber Laser Marking Machine do znakowania
| Nazwa produktu: | Mini-laserowa maszyna do znakowania |
|---|---|
| Moc lasera: | 20 W 30 W 50 W |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
20 Watt Mini laserowa maszyna do znakowania laserowego 20 kHz - 80 kHz z chłodzeniem powietrznym
| Nazwa produktu: | przenośna maszyna do znakowania laserowego włókna |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
Mini laserowa maszyna do znakowania laserowego 20w do metalu ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | przenośna maszyna do znakowania laserowego włókna |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
Chłodzenie powietrzem Maszyna do znakowania laserowego włókien 2-letnia gwarancja na przemysł
| Nazwa produktu: | Zamknięta pulpitowa maszyna do znakowania laserowego MINI do znakowania przemysłowego 20 W. |
|---|---|
| Moc lasera: | 20W |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm (opcjonalnie) |
Chłodzenie powietrzem 1064nm Fibre Laser Grawerowanie metalu Maszyna do znakowania
| Nazwa produktu: | Zamknięta pulpitowa maszyna do znakowania laserowego MINI do znakowania przemysłowego 20 W. |
|---|---|
| Moc lasera: | 50 W. |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm (opcjonalnie) |
20W 30W aluminiowa maszyna do znakowania z głębokim oznakowaniem z precyzyjnym oznaczeniem
| Nazwa produktu: | Mini-laserowa maszyna do znakowania |
|---|---|
| Moc lasera: | 20 W 30 W |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
Przenośna maszyna do znakowania laserowego na pulpicie 110 * 110mm
| Nazwa produktu: | Przenośny laserowy marker do komputerów stacjonarnych |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |


