Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ 30w fiber laser engraver ] mecz 176 produkty.
Przenośny laser światłowodowy Dokładny czerwony włącznik światła Całkowicie szczelna konstrukcja
| Nazwa produktu: | przenośna maszyna do znakowania laserowego włókna |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
Przenośny grawer laserowy z precyzyjnym wyłącznikiem światła czerwonego W pełni uszczelniona konstrukcja
| Nazwa produktu: | przenośna maszyna do znakowania laserem światłowodowym |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
Grawer laserowy o mocy 50 W Jpt do znakowania metali niemetalicznych
| produkt: | Grawer laserowy |
|---|---|
| Tablica sterowania: | JCZ |
| Wsparcie: | Windows XP, 7,8,10 |
1064nm Gold Fiber Laser Engraver Maszyna do grawerowania metalu Niemieckie standardy
| Nazwa produktu: | Zamknięta pulpitowa maszyna do znakowania laserowego MINI do znakowania przemysłowego 20 W. |
|---|---|
| Moc lasera: | 20 W-100 W. |
| Pakiet: | Drewniana skrzynka |
Przenośna laserowa maszyna do znakowania biżuterii 220v 30W
| Nazwa produktu: | przenośna maszyna do znakowania laserem światłowodowym |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm (opcjonalnie) |
Maszyna do znakowania laserem światłowodowym 1064 nm 50 W światłowodowy grawer laserowy
| Słowo kluczowe: | Maszyna do znakowania laserem światłowodowym 50 w |
|---|---|
| Obszar grawerowania: | 100*100mm do 300*300mm |
| Źródło laserowe: | JPT (Max, Raycus opcjonalnie) |
20-watowy laserowy grawer światłowodowy Ręczna maszyna do znakowania włókien z Jpt Mopa
| Nazwa produktu: | Laserowa drukarka laserowa z raycusem na tabliczkę znamionową |
|---|---|
| Moc lasera: | 10 W 20 W 30 W 50 W. |
| Materiał aplikacji: | Metal i większość niemetalowych |
Przenośny laserowy grawer światłowodowy o mocy 20 W 30 W Wbudowany ekran dotykowy komputera PC
| Słowa kluczowe: | Mini maszyna do znakowania laserowego |
|---|---|
| Zaprojektuj życie: | Około 100 000 godzin pracy (bez żywotności) |
| Marka źródła lasera: | MAX lub Raycus |
3D przenośny grawer laserowy z włókna metalowego aluminiowa maszyna do znakowania laserowego
| Model maszyny: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Minimalna szerokość linii: | 0,012 mm |
| Powtarzająca się precyzja: | ±0,003 mm |
Maszyna do znakowania laserem światłowodowym 30 Watt Fiber Laser Grawer
| Podanie: | Znakowanie laserowe |
|---|---|
| Obszar znakowania: | 110 mm * 110 mm lub inne |
| Tryb chłodzenia: | Chłodzenie powietrzem |


