Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ 30w fiber laser engraver ] mecz 176 produkty.
Sterowana komputerowo mini metalowa maszyna do znakowania laserowego złotej biżuterii
| Model: | laserowa maszyna do grawerowania biżuterii |
|---|---|
| Moc lasera: | 20 W / 30 W / 50 W / 100 W. |
| Dotyczy materiału: | Metalowy plastik |
Maszyna do oznaczania laserowego CO2 do drewna i materiałów niemetalicznych Min. szerokość linii 0,012 mm
| Model maszyny: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Minimalna szerokość linii: | 0,012 mm |
| Powtarzająca się precyzja: | ±0,003 mm |
220V 50HZ Biżuteria do znakowania laserowego z funkcją automatycznego ustawiania ostrości
| Nazwa produktu: | laserowa maszyna do znakowania biżuterii |
|---|---|
| Oprogramowanie sterujące: | Oprogramowanie JCZ |
| Temperatura pracy: | 0℃-40℃ |
Maszyna do znakowania laserowego RL-P Maszyna do znakowania laserowego drukarki laserowej 20w
| Słowa kluczowe: | maszyna do znakowania laserowego 20w |
|---|---|
| Podanie: | maszyna do znakowania drukarek laserowych |
| Obszar znakowania: | 100~150mm (zakres opcjonalny) |
Przenośne maszyny do znakowania Fibre 30w Raycus Source Marking for Mental
| Nazwa produktu: | przenośne maszyny do znakowania |
|---|---|
| Długość fali: | 1064nm |
| Moc lasera: | 20 w, 30 w, 50 w, 70 w |
70*70 mm/100*100 mm 0,01 mm Przenośna maszyna do oznakowania laserowego dla samochodów
| Szczegóły pakowania: | Drzewna obudowa |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-9 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union |


