Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ 30w fiber laser engraver ] mecz 176 produkty.
Pulpit 30w 50w Grawerowanie Maszyna do znakowania laserem światłowodowym Biżuteria metalowa
| Nazwa handlowa: | Riselaser |
|---|---|
| Waga (kg): | 70 KG |
| Obszar znakowania: | 100 mm * 100 mm |
30w Maxphotonics Fiber Laser Marking Machine Oprogramowanie EZCAD 1064nm do metalu
| Źródło laserowe: | Maxfotonika |
|---|---|
| Słowo kluczowe: | Maszyna do znakowania laserowego 30w |
| Moc lasera: | 20 wat 30 wat 50 wat |
Maszyna do znakowania laserem światłowodowym z automatycznym ustawianiem ostrości Max Raycus JPT
| Waga (kg): | 20 kg |
|---|---|
| Obszar znakowania: | 100 mm * 100 mm |
| Moc lasera: | 20w 30w 50w 60w 70w |
Raycus Source Latająca maszyna do znakowania laserowego Grawer laserowy do metalu Złoto Srebro
| moc: | 20 W / 30 W / 50 W. |
|---|---|
| Marka źródła laserowego: | Raycus |
| Podanie: | Znakowanie laserowe |
Protable 3D 1064nm Color Laser Grawer Kolorowa maszyna do znakowania laserowego
| Model: | 20 w, 30 w, 50 w, 70 w |
|---|---|
| Minimalna szerokość linii: | 0,012 mm |
| Powtarzana precyzja: | ± 0,003 mm |
50w Laserowa maszyna do głębokiego grawerowania Raycus Laser Marking Equipment
| Pozycja: | mahcin do głębokiego grawerowania |
|---|---|
| Moc lasera: | 20 W 30 W 50 W 60 W 100 W. |
| Dokładność pracy: | 0,001 mm |
Maszyna do znakowania laserem światłowodowym o dużej prędkości 50 W z Raycus
| Stan: | 100% nowy |
|---|---|
| Tryb chłodzenia: | Chłodzenie powietrzem |
| Oprogramowanie sterujące: | Oprogramowanie EZCAD |
Ręczna laserowa maszyna do znakowania metali Lekka, wysoka precyzja 1 rok gwarancji
| Nazwa produktu: | przenośny marker światłowodowy |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
Handheld Mini Fibre Color Marker laserowy 20W 7000mm / s Prędkość AC220V / 50HZ
| Nazwa produktu: | Przenośna ręczna mini laserowa maszyna do znakowania kolorami o mocy 20W |
|---|---|
| Moc: | 20 W / 30 W / 50 W. |
| Szybkość znakowania: | < 7000 mm / s |
Mini Fiber Laser Marking Engraving Machine Przenośny 20w 25w 50w
| Szczegóły pakowania: | Drzewna obudowa |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-9 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union |


