Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ 30w fiber laser engraver ] mecz 176 produkty.
Przenośna mini optyczna maszyna do znakowania laserowego w konkurencyjnej cenie
| Nazwa produktu: | przenośna maszyna do znakowania laserowego włókna |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
PC Control System Desktop Laser Grawerka 2 lata gwarancji z CE / ISO
| Protect Name: | 2-letnia gwarancja Fibre Laser Marking Machine z CE i ISO |
|---|---|
| Moc lasera: | 20W |
| Orzecznictwo: | CE, ISO |
Sino Galvo Fibre Laserowa maszyna do znakowania 60W Oprogramowanie EZCAD ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | kolorowa maszyna do znakowania laserem światłowodowym |
|---|---|
| Projekt: | Przenośna maszyna laserowa |
| Moc lasera: | 20 wat 30 wat 60 wat |
Oznaczenie koloru Źródło włókna światłowodowego Długość fali 1064 nm dla stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | Źródło lasera fiber |
|---|---|
| Moc lasera: | 20,30, 50w |
| Długość fali: | 1064NM |
Mały przenośny laserowy laser do znakowania metali Łatwa konserwacja
| Nazwa produktu: | Mały przenośny laserowy laser do znakowania metali Łatwa konserwacja |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
Optyczny laserowy znakowanie tworzyw sztucznych Chłodzenie powietrzem Obszar roboczy 110 * 110 mm
| Nazwa produktu: | przenośna maszyna do znakowania laserowego włókna |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
Niemetalowa ręczna maszyna do znakowania laserem światłowodowym 20 kHz 20 W chłodzona powietrzem
| Nazwa produktu: | Ręczna maszyna do znakowania laserem światłowodowym |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm (opcjonalnie) |
Zdejmowalna maszyna do cięcia laserem akrylowym, maszyna do znakowania metalu o wymiarach 320 * 200 mm
| Nazwa produktu: | laserowy marker światłowodowy |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w - 50W |
| Obszar roboczy: | 110 x 110 mm |
High Precision Fiber Laser Marking Machine Elektryczna ramka podnosząca 1064mm długości fali
| Nazwa produktu: | Efektywny kosztowo laserowy marker światłowodowy |
|---|---|
| Moc: | 20w / 30w / 50w |
| Obszar roboczy: | 200 * 200 mm |
Miniaturowa metalowa maszyna do znakowania laserowego światłowodów Grawer laserowy 30w
| Imię: | laserowe urządzenie do wytrawiania metalu |
|---|---|
| Moc lasera: | 20 W / 30 W / 50 W. |
| Długość fali lasera: | 1064nm |


