Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ 30w fiber laser engraver ] mecz 176 produkty.
Zamknięta maszyna do znakowania laserem światłowodowym 20W 30W 50W do wyrobów ze szkła pierścieniowego
| nazwa maszyny: | Zamknięta maszyna do znakowania laserem światłowodowym |
|---|---|
| Moc lasera: | 20W / 30W / 50W |
| Rozmiar oznaczenia: | 110*110mm (150*150mm) |
Mini Portable Max 20W 30W Metalowa maszyna do znakowania laserowego włókna z tworzywa sztucznego
| Słowa kluczowe: | maszyna do znakowania laserowego |
|---|---|
| Podanie: | Maszyna do znakowania laserowego z tworzywa sztucznego z metalu |
| Obszar znakowania: | 100~150mm (zakres opcjonalny) |
20W 30W 50W 70W Mała przenośna maszyna do znakowania laserowego z włókna
| Model maszyny: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Minimalna szerokość linii: | 0,012 mm |
| Powtarzająca się precyzja: | ±0,003 mm |
Mini Desktop 20W 30W 50W Maszyna do oznaczania grawerowania laserowego CO2 dla skóry drewna Materiał niemetaliczny
| Model maszyny: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Minimalna szerokość linii: | 0,012 mm |
| Powtarzająca się precyzja: | ±0,003 mm |
Bezpieczna maszyna do znakowania laserowego do głębokiego grawerowania
| Nazwa produktu: | Bezpieczna maszyna do znakowania laserowego do głębokiego grawerowania |
|---|---|
| Moc: | 30 W 50 W 100 W (opcjonalnie) |
| Obszar roboczy: | 100 * 100 mm, 150 * 150 mm |
Kompaktowe przemysłowe systemy znakowania laserowego 30 W dla komponentów elektronicznych
| Nazwa produktu: | Ekonomiczna grawerka laserowa do grawerowania laserowego do zastosowań w przemyśle |
|---|---|
| Moc: | 20w / 30w / 50W / 100W |
| Obszar roboczy: | 200 * 200 mm |
30W 50W Maszyna do znakowania laserowego włókien do metalowej płyty / aluminium / srebra
| Nazwa produktu: | Typ Pulpitu Grawerowanie na metalu Frezarka do znakowania laserowego z laserem MAX do metalu, alumin |
|---|---|
| Moc: | 30 W 50 W |
| Obszar roboczy: | 100 * 100 mm / 150 * 150 mm (opcjonalnie) |
Zindywidualizowana maszyna do oznakowania laserowego 20w 30w 50w 70w z minimalnym znakiem 0,15mm
| Model maszyny: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Minimalna szerokość linii: | 0,012 mm |
| Powtarzająca się precyzja: | ±0,003 mm |
Źródło laserowego włókna światłowodowego Kompaktowa konstrukcja głęboko rzeźbiona dla niemetalicznego pokrycia
| Nazwa produktu: | Źródło lasera fiber |
|---|---|
| Moc lasera: | 20,30, 50w |
| Długość fali: | 1064NM |
Maszyna do znakowania laserowego z metalowym włóknem metalowym 20w Laserowy marker do grawerowania
| Słowa kluczowe: | Maszyna do znakowania laserem światłowodowym 20w na sprzedaż |
|---|---|
| Obszar znakowania: | 110*110/150*150/200*200mm/300*300mm |
| Marka źródła lasera: | MAX lub Raycus lub JPT |


