Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ 30w fiber laser engraver ] mecz 176 produkty.
50W Fibre Laser Machine for Metal Plastic Części medyczne i oznakowanie opakowań żywności
| Nazwa produktu: | 50W Fibre Laser Machine for Metal Plastic Części medyczne i oznakowanie opakowań żywności |
|---|---|
| Moc lasera: | 50W |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
Głowica laserowa 3D do oznaczania metali i tworzyw sztucznych na powierzchni krzywej
| Nazwa produktu: | Głowica laserowa 3D do oznaczania metali i tworzyw sztucznych na powierzchni krzywej |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 200 * 200 mm |
Ręczna laserowa maszyna znakująca 30W Lekka, wysoka precyzja do mosiądzu
| Nazwa produktu: | przenośna maszyna do znakowania laserem światłowodowym |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
Bezkontaktowa przenośna laserowa maszyna do znakowania 30 w 0,001 mm Powtarzalna dokładność
| Nazwa produktu: | Maszyna do znakowania laserowego włókien Mopa |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm (opcjonalnie) |
Moduł światłowodowy do laserowego znakowania metali / plactic Źródło Kompaktowa struktura
| Nazwa produktu: | Źródło lasera fiber |
|---|---|
| Moc lasera: | 20,30 50 w |
| Długość fali: | 1064NM |
30w 50w Desktop Fiber Laser Marking Grawerka do metalu
| Nazwa produktu: | Maszyna do znakowania laserowego na biurku |
|---|---|
| Moc: | 20w / 30w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
20w 30w przenośna maszyna do znakowania laserowego metalu do metalu / plastiku, rozmiar 110 * 110 mm
| Nazwa produktu: | przenośna maszyna do znakowania laserowego włókna |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
30 Watt Urządzenia do znakowania laserowego, laserowa grawerka powietrzna do metalu
| Nazwa produktu: | Nowa maszyna do znakowania laserowego metali do metalu 30W z dobrą jakością |
|---|---|
| Typ lasera: | Laser światłowodowy |
| Tryb chłodzenia: | Chłodzenie powietrzem |
1064nm Maszyna do grawerowania ze stali nierdzewnej 50w Fiber Laser Marker
| Nazwa produktu: | Gorący sprzedam laserową maszynę do grawerowania 50w światłowodowego znakowania laserowego |
|---|---|
| Moc lasera: | 50 W. |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm (i inne) |
JPT M7 Mopa Fibre Laser Marking Machine 20W Sino Galvo do metalu w kolorze
| Nazwa produktu: | laserowa maszyna do znakowania włókien mopa |
|---|---|
| Oprogramowanie sterujące: | Oprogramowanie JCZ |
| Prędkość znakowania: | 0-7000mm/s |


