Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ 30w fiber laser engraver ] mecz 176 produkty.
Maszyna do znakowania laserem światłowodowym do kolczyków Anminal, tworzyw sztucznych, części samochodowych
| Nazwa produktu: | Maszyna do znakowania laserowego włókien |
|---|---|
| Moc: | 20w / 30w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
Szybkobieżna maszyna do znakowania laserowego włókien do tworzyw sztucznych, kamienia, stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | Maszyna do znakowania laserem światłowodowym |
|---|---|
| Moc: | 20w / 30w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
Regulowana maszyna do znakowania laserem na stole, chłodzenie powietrzem dla części samochodowych
| Nazwa produktu: | Regulowana maszyna do znakowania laserem na stole, chłodzenie powietrzem dla części samochodowych |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
Bardzo zintegrowana 20w Maszyna do znakowania laserowego włókien Stabilna konstrukcja do metalu / plastiku
| Nazwa produktu: | Wysoce zintegrowany laserowy znacznik światłowodowy do znakowania metalu i plastiku |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 200 * 200 mm |
DIY Mini przenośna maszyna do znakowania laserem światłowodowym Funkcja automatycznego ustawiania ostrości
| słowa kluczowe: | Mini maszyna do znakowania laserowego |
|---|---|
| Obszar znakowania: | 100~150mm (zakres opcjonalny) |
| Marka źródła lasera: | MAX lub Raycus |
Mini ręczna maszyna do znakowania laserem światłowodowym do obróbki metalu 20W 30W
| Waga: | 40 kg |
|---|---|
| Tryb chłodzenia: | chłodzenie powietrzem |
| Marka źródła laserowego: | RAYCUS |
Mini 20-watowa maszyna do grawerowania laserem światłowodowym do metalu aluminium
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Obszar znakowania: | 150mm * 150mm |
| Źródło laserowe: | IPG Raycus Max JPT |
Kompaktowa zamknięta światłowodowa maszyna do znakowania laserowego zapewniająca znakowanie bezpieczeństwa
| Nazwa produktu: | maszyna do znakowania pinów |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
JPT Raycus IPG 20W 30W 50W Fiber Laser Marker do zegarków
| Moc lasera: | 50 W. |
|---|---|
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm (opcjonalnie) |
| Gwarancja: | 1 rok |
Przenośna maszyna do znakowania laserem światłowodowym 20 W do metalu Stal nierdzewna Mosiądz Aluminium
| Rozmiar plamki w ognisku: | 0,15 mm |
|---|---|
| Zakres znakowania: | 110x110 ~ 300x300 |
| Szybkość znacznika: | ≤15000 mm / s |


