Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ 30w fiber laser engraver ] mecz 176 produkty.
Przemysłowa maszyna do znakowania laserem światłowodowym Wysoka prędkość znakowania za pomocą źródła Maxphotonics
| Nazwa produktu: | Maszyna do grawerowania laserem światłowodowym |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
Nieśmiertelnik Tabliczka z nazwą 20W Przenośna laserowa maszyna do znakowania laserowego z metalowym i plastikowym materiałem
| Nazwa produktu: | Mini-laserowa maszyna do znakowania |
|---|---|
| Moc lasera: | 20 W 30 W |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
1MM przenośna grawerka laserowa do biżuterii ze stali nierdzewnej Metal
| Słowo kluczowe: | przenośny mini laserowy marker światłowodowy |
|---|---|
| Źródło laserowe: | Raycus, JPT, Max lub inne |
| Obszar grawerowania: | 110*110mm |
Aluminiowa przenośna metalowa grawerka laserowa 1064nm
| Nazwa produktu: | Przenośna maszyna do znakowania laserowego włókien metalowych |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110x110 mm |
Wytrzymała maszyna do znakowania laserem światłowodowym 50 w 1064 mm długości fali w jednym projekcie
| Nazwa produktu: | Przemysłowe włókno laserowe grawerowanie |
|---|---|
| Moc: | 20w / 30w / 50w |
| Obszar roboczy: | 200 * 200 mm |
60kHz Przenośna maszyna do znakowania laserem światłowodowym 20w Znacznik laserowy do uszu zwierząt
| Nazwa produktu: | 20W 30W Inteligentna laserowa maszyna do grawerowania biżuterii |
|---|---|
| Stan: | Nowy |
| Tryb chłodzenia: | Chłodzenie powietrzem |
W pełni zamknięta w pełni zamknięta maszyna laserowa światłowodowa standardu UE
| Nazwa produktu: | W pełni zamknięta w pełni zamknięta maszyna laserowa światłowodowa standardu UE |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
Mała zamknięta maszyna do znakowania laserowego włókien 3d Złota srebrna biżuteria
| Słowo kluczowe: | Maszyna do znakowania laserem światłowodowym 3D |
|---|---|
| Źródło laserowe: | JPT (Max, Raycus opcjonalnie) |
| Oprogramowanie sterujące: | EZCAD 2/3 |
Źródło lasera światłowodowego 1064nm 20w / 30w Moc do grawerowania laserowego
| Nazwa produktu: | Źródło lasera fiber |
|---|---|
| Moc lasera: | 20,30 50 w |
| Długość fali: | 1064NM |
30w Głębokość biżuterii 0,4 mm Maszyna do grawerowania laserowego
| Nazwa produktu: | przenośna maszyna do znakowania laserem światłowodowym |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm (opcjonalnie) |


