Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ 30w fiber laser engraver ] mecz 176 produkty.
Stabilna maszyna do znakowania laserowego, znakowanie laserowe, szybka prędkość
| Nazwa produktu: | Znakowarka laserowa do komputerów stacjonarnych o wysokiej wydajności pracy |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 200 * 200 mm |
Laserowa grawerka obrotowa Axis Yag, Mini ręczny laserowa matryca 51KG
| Nazwa produktu: | Przenośny marker laserowy Mini Fibre |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
Ręczna metalowa laserowa maszyna do znakowania o mocy 20 W System chłodzenia powietrzem o długości fali 1064 nm
| Nazwa produktu: | ręczna maszyna do znakowania laserem światłowodowym |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w / 30w |
| Obszar roboczy: | 100x100mm |
Maszyna do znakowania wszystkich w jednym, maszyna do trawienia laserowego do metalu o wysokiej wydajności
| Nazwa produktu: | Przenośny laserowy znacznik światłowodowy "wszystko w jednym" |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
20w 100w Przemysłowa maszyna do znakowania laserem światłowodowym Automatyczna kamera CCD do pozycjonowania wizualnego
| Typ lasera: | Laser światłowodowy |
|---|---|
| Tryb chłodzenia: | chłodzenie powietrzem |
| Waga (kg): | 85 KG |
Ręczna maszyna do znakowania laserowego włókien światłowodowych 20w 30w
| Nazwa produktu: | ręczna maszyna do znakowania laserowego włókien |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w / 30w |
| Obszar roboczy: | 100x100mm |
Nowy stan 110 * 110 mm 220 v przemysłowa maszyna do znakowania laserowego
| Nazwa produktu: | Maszyna do znakowania laserowego włókien Mopa |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm (opcjonalnie) |
Raycus 50w Fiber Laser Marking Machine Mini Desktop Laser Engraver
| Nazwa produktu: | Światłowodowa znakowarka laserowa raycus 50w |
|---|---|
| Moc lasera: | 20 W / 30 W / 50 W. |
| Temperatura pracy: | 0 ℃ -40 ℃ |
Chłodzenie powietrzem Maszyna do znakowania laserowego włókien 2-letnia gwarancja na przemysł
| Nazwa produktu: | Zamknięta pulpitowa maszyna do znakowania laserowego MINI do znakowania przemysłowego 20 W. |
|---|---|
| Moc lasera: | 20W |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm (opcjonalnie) |
220V 50HZ 50W Światłowodowa maszyna do znakowania laserowego Auto Lift i źródło JPT
| Nazwa produktu: | Maszyna do znakowania laserem światłowodowym 50 w |
|---|---|
| Moc lasera: | 20W/30W/50W |
| Temperatura pracy: | 0℃-40℃ |


