Wszystkie produkty
-
Maszyna do cięcia laserem z metalową włókniną
-
Maszyna do cięcia laserem
-
Maszyna do cięcia rur światłowodowych
-
Maszyna do czyszczenia laserem
-
Ręczna spawarka laserowa
-
Maszyna do znakowania laserowego włókien
-
Laserowa maszyna do znakowania UV
-
Spawanie laserowe
-
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym
-
Biżuteria Laserowa spawarka
-
Maszyna do drukowania metalu 3D
-
Systemy ekstrakcji oparów laserowych
-
Źródło lasera światłowodowego
-
Części maszyn laserowych
-
Maszyna do znakowania CO2
-
Laserowe urządzenie do usuwania przeszkód
-
maszyna do testowania złota
-
GustavoDziękujemy za opakowanie. Twoje paczki są dobrze zaprojektowane i starannie przygotowane. -
ZwycięzcaDziękuję, Zoe. -
Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.62.191Maszyna wygląda na solidną ... dobrze zbudowaną ... jak to!
słowa kluczowe [ 30w fiber laser engraver ] mecz 176 produkty.
Maszyna do znakowania laserowego z włókna metalowego 20W 30W 50W Przenośna ręczna mini maszyna do grawerowania laserowego
| Szczegóły pakowania: | Drzewna obudowa |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-9 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union |
Głębokie grawerowanie Głębokość 0,4 mm Maszyna do znakowania laserem światłowodowym 50 W Łatwa konserwacja
| Nazwa produktu: | Maszyna do znakowania laserem światłowodowym do głębokiego grawerowania |
|---|---|
| Moc lasera: | 50 W. |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm (opcjonalnie) |
Biżuteria 50w 7000mm / s Fibre Laser Marking Machine
| Nazwa produktu: | laserowa maszyna do znakowania |
|---|---|
| moc: | 50 W. |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
20W 30W 50W 70W CO2 laserowa maszyna do znakowania drewna
| Model maszyny: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Minimalna szerokość linii: | 0,012 mm |
| Powtarzająca się precyzja: | ±0,003 mm |
Przenośna mini maszyna do znakowania laserowego z tworzywa sztucznego o mocy 20 W / 30 W
| nazwa maszyny: | Mini przenośna maszyna laserowa do znakowania |
|---|---|
| Główne zastosowanie: | Znakowanie laserowe z włóknami metalowymi |
| Obszar znakowania: | 100*100mm (opcjonalnie 150*150mm) |
W pełni chroniona maszyna do znakowania według normy UE dla różnych zastosowań
| Nazwa produktu: | W pełni chroniona maszyna do znakowania |
|---|---|
| Moc lasera: | 20w, 30w, 50w |
| Obszar roboczy: | 110 * 110 mm |
Maszyna do znakowania laserowego Co2 80KHz z galwanometrem o dużej prędkości
| Podanie: | Znakowanie laserowe |
|---|---|
| Moc lasera: | 30 W / 60 W. |
| Obszar znakowania: | 110 mm * 110 mm lub inne |
Wyświetlacz LCD Ręczny znacznik laserowy JPT Maszyna laserowa do grawerowania metalu
| Pozycja: | maszyna do grawerowania laserowego |
|---|---|
| Główna kontrola: | Komputer przemysłowy, kolorowy wyświetlacz LCD |
| Laser generatorowy: | Generator laserowy JPT / IPG / Raycus Fiber |
Inteligentna jednofazowa maszyna do znakowania laserowego włókien światłowodowych o mocy 20 W.
| Nazwa produktu: | 20W 30W Inteligentna laserowa maszyna do grawerowania biżuterii |
|---|---|
| Stan: | Nowy |
| Tryb chłodzenia: | Chłodzenie powietrzem |
Metalowa maszyna do znakowania laserowego 60khz 1064nm 20w
| Nazwa produktu: | Maszyna do grawerowania laserowego włókien przemysłowych |
|---|---|
| moc: | 20 W / 30 W / 50 W. |
| Obszar roboczy: | 200 * 200 mm (OPCJONALNIE) |


